WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Gabriel Ruciński

Dr Gabriel Ruciński

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Klinika Bellamed

Elbląg

Studzienna 33-34A
82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

O mnie

Jestem absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Wykonuję pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetyczne i laseroterapii, zajmuję się też leczeniem i opieką nad pacjentami z nadwagą i otyłością. Opracowany przeze mnie i mój zespół kompleksowy program odchudzania pozwala skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów bez ryzyka utraty zdrowia. W gabinecie jako lekarz ściśle współpracuję z dietetykami i psychoterapeutą. Posiadaną wiedzę wciąż doskonalę biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą. Prowadzę też szkolenia dla innych lekarzy, prowadząc własne centrum szkoleniowe. Jestem właścicielem Kliniki Bellamed w Elblągu.

W zachowaniu młodości chodzi nie tylko o wygląd, ale też funkcjonowanie całego organizmu. Zdrowie jest piękne!

W czym się specjalizuję?

Wykonuję większość zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej– od toksyny botulinowej i wypełniacze aż po specjalistyczne, medyczne zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanych technologii laserowych, które wymagają odpowiedniej kwalifikacji pacjenta oraz wiedzy i doświadczenia lekarza. Jako kardiolog przykładam ogromną wagę do ogólnego zdrowia pacjenta i zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego. Od lat specjalizuję się też w leczeniu nadwagi i otyłości – we współpracy z innymi specjalistami, m.in. dietetykiem i psychoterapeutą, a w Klinice Bellamed wdrożyliśmy opracowany przez naszych specjalistów program odchudzania, który pozwala zrzucić zbędne kilogramy bez ryzyka utraty zdrowia.

Filmy

Galeria zdjęć

Usługi

ZABIEGI NA TWARZ
więcej…

Opinie

5.00
5.00
Anonim

Niezwykle empatyczny lekarz z ogromną wiedzą! Podchodzi do pacjenta bardzo całościowo, możesz tutaj liczyć na dokładną diagnozę ogólnego stanu zdrowia i wiele cennych zaleceń przeciwstarzeniowych.

5
Odpowiedz

Napisz opinię


Zostań ekspertem

Chcesz zaistnieć na naszym portalu jako Ekspert i odpowiadać na pytania użytkowników o zabiegi? Zapraszamy do współpracy lekarzy medycyny estetycznej! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocji na naszym portalu.