WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Gabriel Ruciński

Dr Gabriel Ruciński

certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Klinika Bellamed

Elbląg

Studzienna 33-34A
82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

O mnie

Jestem absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Wykonuję pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetyczne i laseroterapii, zajmuję się też leczeniem i opieką nad pacjentami z nadwagą i otyłością. Opracowany przeze mnie i mój zespół kompleksowy program odchudzania pozwala skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów bez ryzyka utraty zdrowia. W gabinecie jako lekarz ściśle współpracuję z dietetykami i psychoterapeutą. Posiadaną wiedzę wciąż doskonalę biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą. Prowadzę też szkolenia dla innych lekarzy, prowadząc własne centrum szkoleniowe. Jestem właścicielem Kliniki Bellamed w Elblągu.

W zachowaniu młodości chodzi nie tylko o wygląd, ale też funkcjonowanie całego organizmu. Zdrowie jest piękne!

W czym się specjalizuję?

Wykonuję większość zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej– od toksyny botulinowej i wypełniacze aż po specjalistyczne, medyczne zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanych technologii laserowych, które wymagają odpowiedniej kwalifikacji pacjenta oraz wiedzy i doświadczenia lekarza. Jako kardiolog przykładam ogromną wagę do ogólnego zdrowia pacjenta i zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego. Od lat specjalizuję się też w leczeniu nadwagi i otyłości – we współpracy z innymi specjalistami, m.in. dietetykiem i psychoterapeutą, a w Klinice Bellamed wdrożyliśmy opracowany przez naszych specjalistów program odchudzania, który pozwala zrzucić zbędne kilogramy bez ryzyka utraty zdrowia.

Filmy

Galeria zdjęć

Usługi

więcej…

Opinie

5.00
5.00
Anonim

Niezwykle empatyczny lekarz z ogromną wiedzą! Podchodzi do pacjenta bardzo całościowo, możesz tutaj liczyć na dokładną diagnozę ogólnego stanu zdrowia i wiele cennych zaleceń przeciwstarzeniowych.

5
Odpowiedz

Napisz opinię


Zostań ekspertem

Chcesz zaistnieć na naszym portalu jako Ekspert i odpowiadać na pytania użytkowników o zabiegi? Zapraszamy do współpracy lekarzy medycyny estetycznej! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocji na naszym portalu.