WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Gabinety

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Warszawa

Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique

Naszą specjalnością jest kompleksowe planowanie programu zabiegów, diagnostyka ogólnego stanu zdrowia, tworzenie skutecznego procesu leczenia i odmładzania wyglądu oraz praca nad zwiększeniem sił witalnych.
Kraków

Ruczaj Clinic

Klinika medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii i chirurgii twarzowej w Krakowie.
Warszawa

One Clinic

Butikowa klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej z zapleczem operacyjnym. Lekarze specjaliści, nowoczesne lasery i najwyższej jakości usługi.
Kraków

i-Hairmed

i-Hairmed to klinika specjalizująca się w zabiegach pozwalających na odbudowę owłosienia. Pełna oferta zabiegów od nieinwazyjnych aż po przeszczep włosów.
Łódź

Klinika Pawlikowski

Klinika Pawlikowski w Łodzi prowadzona jest przez dr. Bartosza Pawlikowskiego. Tworzą ją lekarze o dużej wiedzy medycznej, z nowoczesnym podejściem terapeutycznym.
Poznań

MediArt Clinic

MediArt Clinic w Poznaniu to profesjonalna klinika medycyny estetycznej i laseroterapii. Dbamy o to, aby nasi Pacjenci czuli się zdrowo i pięknie każdego dnia.
Kielce

Permanent Point Patrycja Pierzak

Zabiegi makijażu permanetnego, mikropigmentacji medycznej i estetycznej, zabiegi pielęgnacyjne, depilację laserową, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Kraków

Bueno Beauty Clinic

To miejsce świadczące usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i trychologii wykorzystujące najlepsze i najnowocześniejsze technologie.
Kraków

Health & beauty

Salon kosmetyczny Kraków okolice Bonarka. ​Oferujemy Pedicure (podologiczny, hybrydowy), Rzęsy i brwi (przedłużanie 1:1, lifting rzęs, laminowanie brwi, henna), Zabiegi na twarz (peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, oczyszczanie wodorowe), Mezoterapia igłowa, Mezoterapia​ mikroigłowa, Zabiegi na ciało (masaż bańką chińską), Makijaż.
Warszawa

Wyspa Piękna

Wyspa Piękna to doskonale wyposażone gabinety. Skomponowane zabiegi są najwyższej jakości i jesteśmy pewni, że odpowiedzą na Państwa potrzeby.

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.