WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Gabinety

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Warszawa

Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique

Naszą specjalnością jest kompleksowe planowanie programu zabiegów, diagnostyka ogólnego stanu zdrowia, tworzenie skutecznego procesu leczenia i odmładzania wyglądu oraz praca nad zwiększeniem sił witalnych.
Kraków

Ruczaj Clinic

Klinika medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii i chirurgii twarzowej w Krakowie.
Warszawa

One Clinic

Butikowa klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej z zapleczem operacyjnym. Lekarze specjaliści, nowoczesne lasery i najwyższej jakości usługi.
Kraków

i-Hairmed

i-Hairmed to klinika specjalizująca się w zabiegach pozwalających na odbudowę owłosienia. Pełna oferta zabiegów od nieinwazyjnych aż po przeszczep włosów.
Łódź

Klinika Pawlikowski

Klinika Pawlikowski w Łodzi prowadzona jest przez dr. Bartosza Pawlikowskiego. Tworzą ją lekarze o dużej wiedzy medycznej, z nowoczesnym podejściem terapeutycznym.

Lunamed Medycyna Estetyczna

Kameralny gabinet Medycyny Estetycznej, poczuj atmosferę zrozumienia i pełnej opieki. Najwyższej jakości sprzęt, preparaty i doświadczenie.
Szczecin

SKIBICKA MEDICAL CENTER Karolina Marzena Skibicka

Karolina Skibicka to doświadczona specjalistka medycyny estetycznej, którą wyróżniają zarówno wiedza, jak i umiejętności. Jej praktyka opiera się na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny estetycznej, a także indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na redukcji zmarszczek, pozbyciu się przebarwień czy odmłodzeniu skóry, Karolina Skibicka ma odpowiednie rozwiązanie.
Warszawa

Absolu Klinika

Klinika Medycyny Estetycznej Absolu to miejsce stworzone z myślą o kobietach. Z pasją i zaangażowaniem dbamy o komfort i zadowolenie naszych pacjentek.
Poznań

MediArt Clinic

MediArt Clinic w Poznaniu to profesjonalna klinika medycyny estetycznej i laseroterapii. Dbamy o to, aby nasi Pacjenci czuli się zdrowo i pięknie każdego dnia.
Kielce

Permanent Point Patrycja Pierzak

Zabiegi makijażu permanetnego, mikropigmentacji medycznej i estetycznej, zabiegi pielęgnacyjne, depilację laserową, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Kraków

Bueno Beauty Clinic

To miejsce świadczące usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i trychologii wykorzystujące najlepsze i najnowocześniejsze technologie.

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.