WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

modelowanie brody kwasem hialuronowym

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Broda zmienia się wraz z wiekiem – wskutek działania siły grawitacji, wiotczenia i opadania tkanek traci swój wyrazisty profil i cofa się, co wpływa na zmianę całego owalu. Można jednak temu łatwo zaradzić, modelując jej kształt odrobiną kwasu hialuronowego. Zabieg polecany jest też osobom z szeroką lub niewyraźnie zaznaczoną brodą, które chcą poprawić swój wygląd. Efekt jest widoczny natychmiast!

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.