PODZIEL SIĘ
Laser VECTUS - innowacyjna technologia firmy Palomar
Laser VECTUS - innowacyjna technologia firmy Palomar

Zabieg: Depilacja laserowa Vectus
Gdzie: ANLAYA DAY SPA
Testowała: Katarzyna L.

O skórze:

Mam kilka włosków na brodzie, których chciałabym się trwale pozbyć.

O zabiegu:

Na wszystkie pytania dotyczące zabiegu, otrzymałam kompetentne i wyczerpujące odpowiedzi. Dowiedziałam się też o zaletach depilacji laserem Vectus.

Sam zabieg trwał 10 minut. Do miejsca, gdzie wyrastał włosek, przykładana była głowica lasera, po czym następował „strzał”.  Zabieg był bezbolesny, dzięki zastosowaniu nowoczesnego lasera z głowicą chłodzącą. Można powiedzieć – rewelacyjnie i sprawnie!

Po zabiegu:

Po zabiegu nie było żadnego podrażnienia, ani zaczerwienienia. Jedynie normalne, drobne ślady miejscowo w punktach uderzeń lasera. Tak naprawdę nie był one zbyt widoczne.

Otrzymałam wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry po zabiegu, gdyby pojawiło się zaczerwienienie, należy wtedy zastosować krem łagodzący, np Alantan.

Efekty:

W pakiecie testowym są 3 zabiegi – problem po 3 zabiegach zostanie całkowicie rozwiązany, ale już po jednej sesji jestem bardzo zadowolona. W miejscach, gdzie włosy zostały wypalone nie wyrastają nowe.

O salonie:

Salon jest niezwykle elegancki, urządzony gustownie, minimalistycznie. Miła obsługa, z profesjonalnym podejściem. Bardzo dobre miejsce. Polecam!

ANLAYA_day_spa_logo_OKAnlaya Day Spa
ul. Gen. Sikorskiego 57
05-410 Józefów
tel. 22 610 38 00
www.anlaya.pl

Anlaya Day Spa Jóżefów