WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Wypełniacze biostymulujące

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Wypełniacze biostymulujące to preparaty na bazie substancji, które po podaniu w tkanki, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu dochodzi do zagęszczenia i ujędrnienia skóry, a tym samym zmniejszenia zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie. Są to takie substancje, jak hydroksyapatyt wapnia, atelokolagen, kwas polimlekowy, aminokwasy czy peptydy, które łączone są też z kwasem hialuronowym.

Zabieg

Pytania

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.