WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

komórki macierzyste

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Komórki macierzyste mają niesamowitą zdolność do samoodnawiania i właśnie tę ich właściwość wykorzystuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Pozyskiwane są z krwi lub tkanki tłuszczowej (która jest ich najbogatszym źródłem) i podawane są do skóry poprzez iniekcję. Efektem jest spłycenie drobnych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa napięcia i gęstości skóry. To prawdziwy eliksir młodości!

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.