WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

nici z haczykami

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Nici z haczykami mają moc mechanicznego unoszenia tkanek, są to więc nici liftingujące. Mogą to być nici stałe bądź rozpuszczalne, które nie tylko przesuwają tkanki ku górze, ale też jednocześnie stymulują przebudowę skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu. Dzięki temu gdy się rozpuszczą (zwykle trwa to ok. 12-18 miesięcy), pozostawią w skórze naturalny „stelaż” zapobiegający opadaniu tkanek.

Pytania

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.