O NAS

O NAS

Wirtualna Klinika to portal poświęcony medycynie estetycznej i profesjonalnym zabiegom poprawy urody. Zależy nam na tym, aby prezentowana na nim wiedza była rzetelna i sprawdzona, dlatego chętnie zapraszamy do współpracy specjalistów. Ma to być miejsce, w którym każda osoba poszukująca informacji nt. możliwości medycyny estetycznej (i branż z nią współpracujących), znajdzie wyczerpujące informacje i dowie się, na czym dokładnie polega interesujący ją zabieg, gdzie można go wykonać, ile kosztuje itp. Już niebawem Wirtualna Klinika wzbogaci się też o bazę miejsc – gabinetów wykonujących zabiegi medycyny estetycznej – w całej Polsce.

Redaktor naczelną serwisu jest Anna Kondratowicz – wieloletnia dziennikarka, zajmująca się od ponad 10 lat tematyką urody (pracowała m.in. w magazynach „URODA”, „VIVA!”). Od ponad 4 lat prowadzi serwis poświęcony urodzie www.iBeauty.pl

Marketingiem i reklamą zajmuje się Iwona Czapran – od ponad 15 lat związana z mediami, głównie z kolorową prasą kobiecą (m.in. VIVA!, Uroda, Pani, projekty specjalne G+J). Właścicielka agencji PR i eventowej Publicity.

Zapraszamy!