WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Iwona Czapran – Anna Kondratowicz – WirtualnaKlinika.pl

O nas, czyli po co Wam (i nam) WirtualnaKlinika.pl?

WirtualnaKlinika.pl to portal poświęcony medycynie estetycznej i profesjonalnym zabiegom poprawy urody. Założyłyśmy go kilka lat temu trochę… dla siebie, ponieważ brakowało nam wtedy portalu, który informowałby o zabiegach i metodach dostępnych w gabinetach i klinikach – w sposób przystępny dla każdego użytkownika, interesującego się tą tematyką i szukającego rozwiązań i porad dla siebie. Nasza droga zawodowa wcześniej też była związana z branżą beauty – poznałyśmy się w wydawnictwie Edipresse i wiele lat pracowałyśmy razem m.in. dla takich tytułów, jak „Uroda” (jeden z pierwszych, który pisał szerzej o medycynie estetycznej), „Party” czy „VIVA!”. Ania – jako redaktor i dziennikarz, Iwona – w dziale reklamy i sprzedaży. W pewnym momencie – obydwie w tym samym czasie, choć niezależnie – postanowiłyśmy przejść „na swoje”, szybko jednak pojawiła się myśl, aby połączyć siły i kompetencje tworząc wydawnictwo Beauty Relations oraz własny portal. #teampower

Gdy zaczynałyśmy pracę nad WirtualnaKlinika.pl, na temat medycyny estetycznej głównie dostępne były informacje branżowe albo wiedza taka była dodatkiem do life-style’u. Dziś medycyna i kosmetologia estetyczna są obecne w wielu mediach. Wiemy jednak, jak ważne jest rzetelne „podanie” tematu – przecież nie każdy zabieg jest tak samo skuteczny, przyjemny, bezpieczny… i na pewno nie ma zabiegu idealnego dla wszystkich. Dlatego chętnie zapraszamy do współpracy specjalistów, a wiedzę od nich uzyskaną staramy się przekazywać Wam w taki sposób, abyście mogli świadomie i bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw medycyny i kosmetologii estetycznej.

Nasz portal po kilku latach funkcjonowania wymagał odświeżenia. Nie tylko odmłodzenia wyglądu, ale też poprawy funkcjonowania. Wprowadziliśmy nową bazę gabinetów, zapraszamy też do współpracy ekspertów, którym będziecie mogli zadawać pytania online. Sukcesywnie będziemy rozbudowywać bazę zabiegów, tak abyście jeszcze łatwiej mogli znaleźć odpowiednie miejsce i sprawdzonego specjalistę, którym powierzycie swój wygląd. Zapraszamy!

„Uroda w rękach ekspertów” to motto przyświecające naszemu portalowi. Zawsze podkreślamy, że medycyna estetyczna to ciągle medycyna i naprawdę warto nauczyć się świadomie z niej korzystać – jako pacjent. A możliwości jest wiele, i to wspaniałych! I nie chodzi tutaj o „oszukanie” natury, ale o to, by wydobyć z niej to, co najlepsze:-)

Iwona Czapran – WirtualnaKlinika.pl

Iwona Czapran-Muczke

Mój wyuczony zawód to muzyk – ukończyłam Wyższą Szkołę Muzyczną we Wrocławiu i z tytułem magistra sztuki rozpoczęłam pracę w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, gdzie grałam na flecie poprzecznym. Wspominam ten okres z nutą nostalgii, jakbym żyła w innym świecie… bo od wielu lat moim światem są media, kolorowa prasa kobieca i internet. To w redakcji magazynu „Uroda” – tytułu, który jako pierwszy magazyn lifestyle’owy szerzej pisał o medycynie estetycznej – poznałam Anię i tak zrodził się pomysł stworzenia portalu o medycynie estetycznej WirtualnaKlinika.pl.

Czym się zajmuję w naszej redakcji?

To ja kontaktuję się z reklamodawcami i ustalam z nimi warunki naszej współpracy. Mimo że jestem związana ze sprzedażą i reklamą, jestem osobą „nietabelkową”, ale za to bardzo kreatywną – jak przystało na artystę:-) Dzięki temu pomagam w opracowaniu projektów promocyjnych i reklamowych, tak aby w ciekawy sposób informować Was o nowościach na rynku (i na szczęście nie mam nad sobą szefa, który wymagałby ode mnie tabelek). To ja też głównie jeżdżę na nagrania filmów w klinikach i kontaktuję się z ich właścicielami, spełniając się w roli producenta filmowego. Z naszą ekipą nagraliśmy już prawie 500 filmów!

Zapraszam do kontaktu:
iwona.czapran@beautyrelations.pl

Anna Kondratowicz – WirtualnaKlinika.pl

Anna Kondratowicz

A ja od dziecka chciałam pisać. Dodając do tego moją fascynację kosmetykami od młodych lat (uwierzcie, ciągle bezbłędnie rozrysuję plan drogerii, która przez lata mieściła się w warszawskich Domach Centrum na parterze) – mogę powiedzieć, że robię to, o czym zawsze marzyłam (choć ciągle pierwsza powieść przede mną). Studiowałam polonistykę na UW i hobbystycznie latynoamerykanistykę. Przez lata pracowałam w wydawnictwach prasowych, w takich magazynach jak: Podróże, Jestem, Uroda, VIVA!, Party, Party Medycyna Estetyczna. Po odejściu z wydawnictwa założyłam portal iBeauty.pl. Śmieję się, że zainteresowania zmieniały się jednak u mnie wraz z wiekiem – w kierunku profesjonalnych metod odmładzania wyglądu, stąd WirtualnaKlinika.pl :-)

Czym zajmuję się w naszej redakcji?

Oczywiście pisaniem, czyli tym, co tygryski lubią najbardziej :-) Uwielbiam rozmawiać z ekspertami od urody, lekarzami i kosmetologami, bo dzięki temu ciągle dowiaduję się czegoś nowego (nawet na temat „starych” zabiegów) i jestem na bieżąco. Staram się przekazywać Wam wiedzę w sposób rzetelny i przydatny. Niestety, nie wszystkie zabiegi, które opisuję, mogę testować – moja wrażliwa, atopowa skóra bywa bardzo kapryśna. Prowadzę też dla Was spotkania LIVE z ekspertami na naszym Facebooku – według mojej córki jestem więc streamerką, co dowodzi tego, że człowiek uczy się całe życie :-) Jesteście ciekawi jakichś metod i zabiegów, napiszcie do mnie – uwzględnię je w swoich planach redakcyjnych.

Zapraszam do kontaktu:
anna.kondratowicz@beautyrelations.pl

ps Wiele osób pyta mnie, kim jest Anna Sobczyńska widniejąca w nazwie naszej spółki. To ja, ta sama ja! Ponieważ przez wiele lat podpisywałam się pod artykułami jako Anna Kondratowicz, gdy wyszłam za mąż, trudno było mi się w pracy zawodowej rozstać z panieńskim nazwiskiem… (mąż na szczęście się nie obraził).