WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Anna Kondratowicz - Iwona Czapran – WirtualnaKlinika.pl

Reklama

Prowadzisz gabinet lub klinikę? Zajmujesz się sprzedażą produktów i urządzeń do gabinetów bądź domowej pielęgnacji? Zareklamuj się u nas i daj się poznać naszym Czytelnikom! Proponujemy Państwu niestandardowe formy reklamy na naszym portalu!

Filmy z zabiegów – z pakietem „social media”

Nagraliśmy już ponad 400 filmów na temat medycyny i kosmetologii estetycznej! W ramach pakietu klient otrzymuje film z przekazaniem praw autorskich oraz – dodatkowo – profesjonalny makijaż i zdjęcia backstage oraz filmiki do relacji do wykorzystania na social mediach.


Co nas wyróżnia?

Artykuły sponsorowane – z postem na Facebooku

„Klasyka” reklamy w Internecie – u nas w eksperckim wydaniu! Artykuł może mieć formę wywiadu przeprowadzonego np. z lekarzem, kosmetologiem bądź właścicielem firmy. W pakiecie promocja artykułu banerem na całym portalu oraz post przekierowujący na naszym Facebooku! Jeśli masz wykupiony profil Eksperta, zyskujesz specjalną cenę na artykuły eksperckie.


Co nas wyróżnia?

Spotkania z czytelnikami LIVE – z promocją na Facebooku

Wydarzenia na żywo z cyklu „Uroda bez tabu” to nasz autorski cykl spotkań z ekspertami, odbywających się na żywo na naszym profilu Facebooka (możliwość crosspostowania na wybranym profilu FB). Możemy zorganizować LIVE dla Ciebie! Spotkania odbywają się w środy o godz. 20:00.


Co nas wyróżnia?

Wizytówki premium – gabinetu i eksperta

Zapraszamy do promocji w naszej nowej bazie gabinetów i ekspertów. Podstawowa wizytówka gabinetu jest bezpłatna. Opcja premium wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Specjalną ofertę prezentacji stworzyliśmy też dla ekspertów – lekarzy i kosmetologów!

Kampanie banerowe

Jeśli potrzebujesz standardowej reklamy banerowej, przygotujemy ją dla Ciebie! Możliwość stałej emisji banera w wyznaczonym miejscu na stronie przez dłuższy czas. Nie masz swoich grafik? Nasi graficy przygotują je dla Ciebie!

Metamorfozy i inne projekty niestandardowe

Specjalizujemy się też w projektach niestandardowych, np. metamorfozach z udziałem naszych czytelników i wybranych gabinetów. Tworzymy też projekty marketingowe 360 stopni, w zależności od potrzeb Klienta. Zapraszamy do współpracy!


Co nas wyróżnia?

Zapraszamy do współpracy!

Iwona Czapran - WirtualnaKlinika.pl

Kontakt w sprawach reklamy:

Iwona Czapran
iwona.czapran@beautyrelations.pl
tel. 502 258 023