WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

ANTI-AGING

Medycyna przeciwstarzeniowa ma na celu spowolnienie procesów zachodzących wraz z wiekiem w całym organizmie. W przypadku skóry są to zabiegi, kosmetyki, styl życia, dieta, suplementy, odpowiednia pielęgnacja, regularny ruch – wszystko, co ma wpływ na jej zdrowy i młody wygląd oraz prawidłowe funkcjonowanie. Pamiętaj, że piękna skóra to zdrowa skóra – dobrze nawilżona, jędrna, napięta, bez przebarwień, niedoskonałości czy objawów fotostarzenia. Zobacz, jak dbać o dobrostan całego organizmu, zdrowie i młody wygląd na co dzień!

PSYCHOLOGIA URODYSUPLEMENTYZABIEGI PRZECIWSTARZENIOWEZDROWY STYL ŻYCIA

Kampania #lubiesiebie

Ewa Kasprzyk, Maria Sadowska, Dorota Williams, Lidia Popiel i Adrianna Palka połączyły siły w jednej kobiecej akcji #lubiesiebie, której pomysłodawcą i inicjatorem jest dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej.

pierwsza pomoc

EDB, czyli edukacja dla bezpieczeństwa: co warto wiedzieć?

Coraz większą popularnością w szkołach cieszą się zajęcia EDB. To profesjonalne kursy pierwszej pomocy, których program został stworzony w taki sposób, by kolejne bloki tematyczne realnie odpowiadały na wyzwania, z jakimi musi mierzyć się kadra, ale i młodzież. Takie zajęcia oferuje np. Centrum Ratownictwa.

zalety diety pudełkowej

Zalety diety pudełkowej

Niezależnie od tego, czy planujesz zrzucić kilka kilogramów, czy po prostu chcesz odżywiać się lekko i zdrowo, wygodnym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa. Jakie są jej największe zalety? Na co zwrócić uwagę wybierając firmę cateringową?

1 2 3 16

Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki