WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

ANTI-AGING

Medycyna przeciwstarzeniowa ma na celu spowolnienie procesów zachodzących wraz z wiekiem w całym organizmie. W przypadku skóry są to zabiegi, kosmetyki, styl życia, dieta, suplementy, odpowiednia pielęgnacja, regularny ruch – wszystko, co ma wpływ na jej zdrowy i młody wygląd oraz prawidłowe funkcjonowanie. Pamiętaj, że piękna skóra to zdrowa skóra – dobrze nawilżona, jędrna, napięta, bez przebarwień, niedoskonałości czy objawów fotostarzenia. Zobacz, jak dbać o dobrostan całego organizmu, zdrowie i młody wygląd na co dzień!

PSYCHOLOGIA URODYSUPLEMENTYZABIEGI PRZECIWSTARZENIOWEZDROWY STYL ŻYCIA
luksusowe perfumy

Nowe trendy w perfumerii: elegancja, innowacja i bezpieczeństwo

Perfumy, będące od wieków nieodłącznym elementem kultury i stylu życia, ewoluują nieustannie, adaptując się do zmieniających się gustów i oczekiwań. W ostatnim czasie na rynku perfumeryjnym widoczne są nowe tendencje, które łączą w sobie zarówno innowacyjność kompozycji zapachowych, jak i unikalność opakowań.

Kampania #lubiesiebie

Ewa Kasprzyk, Maria Sadowska, Dorota Williams, Lidia Popiel i Adrianna Palka połączyły siły w jednej kobiecej akcji #lubiesiebie, której pomysłodawcą i inicjatorem jest dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej.

zalety diety pudełkowej

Zalety diety pudełkowej

Niezależnie od tego, czy planujesz zrzucić kilka kilogramów, czy po prostu chcesz odżywiać się lekko i zdrowo, wygodnym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa. Jakie są jej największe zalety? Na co zwrócić uwagę wybierając firmę cateringową?

1 2 3 13

Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki