WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

fibryna bogatopłytkowa

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Fibryna to koncentrat płytkowy pozyskiwany z własnej krwi pacjenta, podobnie jak osocze bogatopłytkowe. Ma jednak jeszcze silniejsze działanie naprawcze, prowadząc do głębokiej regeneracji i przebudowy skóry. Dzięki temu fibryna może być stosowana jako naturalny wypełniacz do redukcji ubytków skórnych, takich jak np. bruzdy nosowo-wargowe. Świetnie sprawdza się też w leczeniu blizn potrądzikowych oraz zabiegach ujędrniających i liftingujących.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.