WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Najmniej inwazyjną metodą na uzyskanie idealnej wielkości warg sromowych jest zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jego dużym atutem jest fakt, że można go wykonać u pacjentek w każdym wieku.

Wskazania

Zabieg wykonuje się w celu korekty nieestetycznego wyglądu warg sromowych, przeciwdziałania skutkom starzenia, utraty wagi i przebytej chemioterapii. Metoda ta jest polecana osobom, które pragną zapobiec infekcjom i urazom okolicy intymnej wywołanym zbyt małą ochroną strefy przez wargi sromowe większe.

Na czym polega zabieg?

Lekarz dezynfekuje i znieczula ogoloną okolicę intymną. Następnie, za pomocą specjalnej kaniuli, aplikuje w wargi sromowe większe odpowiednią ilość kwasu hialuronowego.

Ile trwa zabieg

Zabieg trwa do 30 min.

Efekty zabiegu

Efekty widoczne są po tygodniu zabiegu. Wargi sromowe zwiększają swoją objętość, zmianie ulega ich kształt. Skóra okolicy intymnej jest napięta. Okolica intymna jest mniej podatna na urazy i infekcje. Wargi sromowe i pochwa zyskują lepsze nawilżenie. Rezultaty utrzymują się ok. 2 lat.

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do normalnego trybu życia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są m. in. choroby nowotworowe, otwarte rany w okolicy zabiegowej, infekcje i stany zapalne miejsca intymnego, cukrzycaciąża i karmienie piersią.

Średnia cena

Zabieg kosztuje ok. 1 600 zł za 1 ml wstrzykniętego kwasu hialuronowego.

Autor: Agnieszka Mażuchowska

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.