WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Kosmetologia estetyczna obejmuje nieinwazyjne zabiegi mające na celu poprawę wyglądu i odmłodzenie skóry. Wykorzystuje się w niej preparaty aplikowane na skórę, peelingi, mikronakłuwanie i wiele niezwykle skutecznych urządzeń hi-tech. Kosmetologia estetyczna stanowi uzupełnienie medycyny estetycznej, dbając o jakość skóry i jej przygotowanie do bardziej inwazyjnych zabiegów. Jest podstawą profilaktyki przeciwstarzeniowej i pozwala dłużej cieszyć się młodą, promienną skórą oraz efektami innych zabiegów uzyskiwanymi w gabinecie.

KOSMETYKIMAKIJAŻ PERMANENTNYPIELĘGNACJAZABIEGI NA CIAŁOZABIEGI NA TWARZ

Proshock Ice

Proshock Ice to szok dla komórek tłuszczowych! Wykorzystuje połączenie kriolipolizy i fali uderzeniowej. Zabieg poleca dr Barbara Jerschina.

Zabieg Icoone na ciało

Zobacz, jak wygląda popularny masaż próżniowy o działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym i przeciwobrzękowym. Zabieg polecają eksperci dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique.

Lovely Evolutive Lab – „turbokosmetyka” ciała!

Zabieg Start&Rewind marki Lovely Cosmetics by Italian Beauty to prawdziwy wiosenny hit w gabinetach kosmetycznych! Pozwala osiągnąć maksymalny rezultat redukcji cellulitu i wyraźnego zmniejszenia obwodów w jak najkrótszym czasie! . Zobaczcie na filmie nagranym w Klinice Holistycznego Piękna Melustro. Polecamy!

depilacja bikini

Depilacja bikini

Depilacja okolic intymnych to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Najczęściej wykonuje się ją woskiem, ale rośnie też popularność depilacji bikini laserem. Jakie korzyści daje ten zabieg? Jakie style depilacji bikini są w modzie?

1 2 3 21

Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki