WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

mikronakłuwanie

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA

Mikronakłuwanie jest popularną nieinwazyjną metodą odmładzania skóry polegającą na nakłuwaniu skóry specjalnymi rollerami / mezorollerami i urądzeniami typu Dermapen. Igiełki mają różną długość – od 0,2 do 3 mm. Służą do kontrolowanego uszkodzenia skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie, co pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych i prowadzi do przebudowy skóry. Mikronakłucia zwiększają też wchłanialność aplikowanych na skórę składników aktywnych, zapewniając im lepszą skuteczność. Mikronakłuwanie wykorzystywane jest w zabiegach odmładzania, redukcji blizn i rozstępów oraz objawów fotostarzenia.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.