WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Skin Laser Lubelscy – Katowice

Skin Laser Lubelscy – Katowice

Skin Laser Lubelscy – Katowice

Mickiewicza 14/2
40-092 Katowice, śląskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

O Skin Laser Lubelscy – Katowice

Zapraszamy do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej z największym doświadczeniem na Śląsku. Już od 30 lat w Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert medycyny estetycznej w Polsce. Dysponujemy zabiegami dostępnymi tylko w kilku miejscach w kraju. Mogą być Państwo pewni, że bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się do nas zwracacie, w Skin Laser Lubelscy pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszy dla Państwa zabieg. Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów, procentuje radością życia i większą pewnością siebie. Bo piękno zaraża dobrą energią! A my lubimy pomagać szczęściu.

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. Jesteśmy rodzinną firmą, w ramach której łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Skin Laser Lubelscy jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Właścicielką kliniki jest Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. „Medycyna estetyczna to najprężniej rozwijająca się część medycyny. Już trzecią dekadę uczestniczę w tym procesie i mogę powiedzieć, że to właśnie medycyna pozwala mi zachować młodość ducha. Stale śledzę rynek i wprowadzam wartościowe nowinki do mojej Kliniki. Niezwykłą radość sprawia mi kontakt z Pacjentami i pomaganie w potrzebach. Ten błysk w oku, który towarzyszy Państwu po wyjściu z zabiegu to największa nagroda za moją pracę. Dziękuję za nią. To Państwo dają mi motywację, by dalej rozwijać Klinikę.” – mówi o swojej pracy Doktor.

Dr Krystyna Lubelska jest lekarzem z 25-letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych Klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. Dr Krystyna Lubelska współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec. Regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii.

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W Magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu.

Dr Jakub Sazanów-Lubelski jest też ekspertem diety imitującej głodówkę Prolon.

Opinie o Skin Laser Lubelscy – Katowice

5.00
(2 opinie)

Napisz opinię


Magdalena W.

Plastyka powiek (górnych), doktor Michał Nycz- świetnie przeprowadzony , bezbolesny zabieg. Operacja w czwartek , w poniedziałek juz w pracy, po tygodniu ( zdjęcie szwów) powrót do normalnego wygladu ( nie licząc blizn, które wyglądały jak dyskretny element makijażu). Codzienny kontakt z doktorem, który kontrolował gojenie sie rany ( wysyłałam zdjęcia). Niesamowity efekt. Polecam pana doktora i całą klinikę.

5
Anonim
Pani Magdaleno, dziękujemy bardzo za wystawioną opinię, cieszymy się że wizyta w naszej klinice spełniła Pani oczekiwania, pozdrawiamy serdecznie!