WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

BIOSTYMULACJA SKÓRY

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Biostymulacja skóry to nowa „kategoria” zabiegów medycyny estetycznej, których celem jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia i zagęszczenia skóry, a w następstwie odmłodzenia jej owalu i naturalnego liftingu. Wykorzystuje się w tym celu m.in. biostymulatory tkankowe, technologie hi-tech (lasery, HIFU itp.) czy nici np. PDO.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 5

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.