WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

USUWANIE TATUAŻY

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Usuwanie tatuaży stało się możliwe dzięki wprowadzeniu na rynek technologii laserowych. Obecnie za najskuteczniejsze uważa się lasery Q-Switched oraz pikosekundowe, które powodują rozbicie barwnika na drobne cząsteczki, a następnie jego usunięcie w naturalnych procesach. Najszybciej schodzą tatuaże czarne, trudniej kolorowe, ale wykonując odpowiednią ilość zabiegów można doprowadzić jeśli nie do całkowitego usunięcia, to na pewno do intensywnego rozjaśnienia skóry. Często w miejscu tym wykonuje się nowy tatuaż, aby zamaskować cień będący pozostałością po starym tatuażu.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.