WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

NIEINWAZYJNY LIFTING / MODELOWANIE OWALU

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Jeszcze do niedawna widoczną poprawę owalu i liftingu można było uzyskać wyłącznie z użyciem inwazyjnych metod chirurgicznych. Dziś z pomocą przychodzą nowoczesne technologie hi-tech, które prowadzą do przebudowy skóry i jej napięcia, nici liftingujące czy nawet wypełniacze – odpowiednio podane zapewniają efekt wolumetrii i naturalnego liftingu.

Pytania

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 7

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.