WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

USUWANIE ZMARSZCZEK

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Usuwanie zmarszczek to podstawowy zabieg odmładzający proponowany w gabinetach medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie powstających na skórze linii, bruzd i zagnieceń różnego rodzaju: mimicznych, statycznych, grawitacyjnych czy posłonecznych. W tym celu stosuje się różne metody – podstawowe to wypełniacze kwasu hialuronowego oraz toksyna botulinowa.

Pytania

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 9

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.