WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

ZABIEGI NA NACZYNKA

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Cera naczynkowa wymaga odpowiedniej pielęgnacji i regularnego wykonywania zabiegów zamykających naczynka i łagodzących rumień. To bardzo ważne, ponieważ może na podłożu cery naczynkowej może z czasem dojść do rozwoju trudnego w leczeniu trądziku różowatego. Z zabiegów szczególnie skuteczne i polecane są laserowe zamykanie naczynek oraz termokoagulacja.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 6

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.