WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

REDUKCJA CELLULITU

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Redukcja cellulitu ma na celu zmniejszenie widoczności nierówności skóry związanych z nierównomiernym gromadzeniem tkanki tłuszczowej i tzw. złogów tłuszczowych.
Cellulit powstaje w wyniku zachwiania równowagi między magazynowaniem a uwalnianiem tłuszczów na poziomie adypocytów (komórek tłuszczowych), które są odpowiedzialne za magazynowanie (w postaci triglicerydów) glukozy, kwasów tłuszczowych i produktów przemiany materii krążących we krwi. Gdy ilość magazynowanego tłuszczu rośnie tak bardzo, że adypocyty zaczynają się rozrastać (ich średnica może się zwiększyć nawet 10-krotnie!) i uciaskać włókna kolagenowe, pojawia się cellulit! Z pomocą przychodzi jednak wiele skutecznych zabiegów – masaże, popularna endermologia, karboksyterapia, masaż podciśnieniowy czy zaawansowane technologie hi-tech.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 7

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.