WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3
02-793 Warszawa, mazowieckie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Pozostałe lokalizacje:

ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3

O Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

Od początku istnienia prywatnej praktyki lekarskiej dr. Tadeusza Witwickiego cieszymy się uznaniem tysięcy pacjentów, którzy skorzystali z oferowanych przez nas zabiegów. Każdego pacjenta słuchamy z należytą atencją, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom i dobrać najbardziej adekwatne metody działania, które dadzą optymalny rezultat. Ponadto, w naszym gabinecie pracują lekarze – specjaliści z wieloletnim stażem, którzy w dorobku lekarskim mają wiele zabiegów z ponadprzeciętnymi wynikami.

O bezpieczeństwo naszych pacjentów dba odpowiednio wyszkolony personel, w tym zespół anestezjologiczny z wieloletnim doświadczeniem. Bogata wiedza dr. Witwickiego – specjalisty chirurgii plastycznej, pozwala na zapewnienie im usług najwyższej jakości. Dr Witwicki wraz z zespołem lekarzy – specjalistów wykonał tysiące zabiegów, jest ponadto prekursorem wielu metod m.in. w chirurgii rekonstrukcyjnej. Gwarantem bezpieczeństwa są również nasi partnerzy – firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, z gwarancją jakości.

Gabinet dysponuje wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu może zaproponować pacjentom kompleksowe przygotowanie do zabiegu oraz wspomaganie rekonwalescencji po operacji. Dodatkowo, posiadamy nowoczesne i sprawdzone urządzenia laserowe służące do liposukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki (SlimLipo 3D), epilacji (Palomar Vectus), redukcji blizn, pajączków, odmładzania skóry (nordlys by Ellipse: laser IPL oraz frakcyjny FRAX 1550). Dzięki temu pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i korzystać z wysokiej jakości sprzętu dającego pewne rezultaty estetyczne.

Nasi specjaliści edukację medyczną zdobywali na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce i za granicą. Kształcili się pod bacznym okiem światowej klasy medycznych autorytetów. Co więcej, do tej pory regularnie podnoszą kwalifikacje na licznych szkoleniach w kraju, jak i zagranicznych.

Dr n. med. Tadeusz St. Witwicki jest specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców – doc. Zofii Witwickiej – wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego. Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Kierownikiem specjalizacji był twórca polskiej chirurgii plastycznej prof. Michał Krauss. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską. Jest Członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członkiem Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE, Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Międzynaradowy Trener Technik Rewitalizująco-Liftingujących APTOS, szkoleniowiec metody SlimLipo w Polsce, prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu rekonstrukcji piersi. Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Kameralna placówka znajduje się w spokojnej okolicy Wawra, z dala od zgiełku miasta.

Co ważne jednak, jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy.

Opinie o Dr Witwicki Chirurgia Plastyczna

Napisz opinię