WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Bartosz Pawlikowski

specjalista dermatologii i wenerologii

Klinika Pawlikowski

Łódź

O mnie

Jestem specjalistą dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspertem w dziedzinie laseroterapii, członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założycielem pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii w Praktyce kształcącego lekarzy. Pracuję też jako konsultant w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz jestem ekspertem Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką prof. Andrzeja Kaszuby uzyskałem specjalizacje dermatologa i wenerologa.

W latach 2005-2006 pracowałem na misjach wojskowych w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Republice Iraku – w tamtym czasie ogromne wrażenie wywarło na mnie sprawne i skuteczne działanie wojskowej amerykańskiej formacji medycznej MEDEVAC (ang.: medical evacuation), co z początku zainspirowało mnie nawet do nadania takiej nazwy klinice, którą stworzyłem w 2014 r. (obecnie Klinika Pawlikowski). Klinika oferuje kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych, bezwględnie trzymając się wysokich standardów leczenia: wizyta u specjalisty ma przebiegać w sposób sprawny, diagnoza powinna być trafna, a plan leczenia jak najszybciej opracowany i skuteczny. Jako lekarz, wykładowca i szkoleniowiec wiem, że kluczowe w procesie leczenia są nie tylko właściwie dobrane leki, w tym nowoczesne technologie, na które stawiam, ale przede wszystkim czynnik ludzki, czyli uważna i pełna szacunku komunikacja z pacjentem.

Zależy mi na tym, by każdy pacjent mógł jak najszybciej powrócić do zdrowia lub poprawić komfort swojego życia, jeśli wyleczenie nie jest możliwe.

W czym się specjalizuję?

Jako dermatolog zajmuję się leczeniem dermatologicznym zarówno osób dorosłych, jak i dzieci (szczególnie z atopowym zapaleniem skóry), które zawsze są dużym wyzwaniem dla lekarza. Opracowałem też własną, innowacyjną metodę leczenia blizn potrądzikowych, która pozwala skutecznie pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych, rozległych i szpecących śladów po trądziku. Specjalizuję się również w zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii laserowych, mających na celu np. redukcję blizn, rozjaśnianie przebarwień, usunięcie tatuaży, odmłodzenie skóry czy laserowy lifting skóry w okolicy oczu. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejsze, sprawdzone technologie, które nierzadko łączę ze sobą w indywidualnie zaplanowanych programach terapeutycznych, co pozwala mi osiągać spektakularne efekty poprawy wyglądu i jakości skóry nawet w tzw. trudnych przypadkach.

Filmy

Galeria zdjęć

Opinie

5.00
5.00
Anonim

Świetny dermatolog, specjalista od trudnych przypadków. Przez wiele lat cierpiałem z powodu blizn po trądziku, dziobatej twarzy, robiłem różne zabiegi, ale żaden nie dał tak spektakularnego efektu jak podcinanie blizn. Doktor przywrócił mi pewność siebie. Polecam!

5
Odpowiedz

Napisz opinię


Zostań ekspertem

Chcesz zaistnieć na naszym portalu jako Ekspert i odpowiadać na pytania użytkowników o zabiegi? Zapraszamy do współpracy lekarzy medycyny estetycznej! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocji na naszym portalu.