WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Klinika Pawlikowski

Klinika Pawlikowski

Klinika Pawlikowski

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 23:00
Wtorek: 09:00 - 23:00
Środa: 09:00 - 23:00
Czwartek: 09:00 - 23:00
Piątek: 09:00 - 23:00

O Klinika Pawlikowski

Klinika Pawlikowski powstała w 2014 r. w Łodzi, w wyniku połączenia osobistej pasji dr. Bartosza Pawlikowskiego pomagania ludziom, doświadczenia w tym zakresie oraz inspiracji zaczerpniętej podczas pobytu w latach 2005-2006 na misjach wojskowych w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Republice Iraku. U podstaw działania kliniki leży przekonanie, że kluczowe w procesie leczenia są nie tylko właściwie dobrane leki, w tym nowoczesne technologie, ale przede wszystkim czynnik ludzki, czyli uważna i pełna szacunku komunikacja z pacjentem. W trosce o dobro i komfort każdego pacjenta w klinice wprowadzono jednolite standardy obsługi oraz postępowania diagnostyczno-leczniczego, za którymi stoją ludzie. Wszyscy lekarze Kliniki Pawlikowski prezentują sobą wysoki poziom wiedzy medycznej oraz kultury osobistej.

Wszystkim naszym pacjentom bez wyjątku gwarantujemy proste procedury rejestracji, elastyczność godzinową (nocne wizyty), nowoczesną komunikację i przyjazną atmosferę. W Klinice od początku istnienia stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług medycznych. W zespole pracują lekarze ambitni, stawiający na samodoskonalenie i nowoczesne podejście terapeutyczne, z prawdziwą pasja do wykonywania tego zawodu i wysokim poziomem empatii przekładających się na dużą skuteczność leczenia.

Klinika oferuje pełen zakres usług dermatologicznych (także z zakresu dermatologii dziecięcej), zabiegi dermatologii estetycznej, laseroterapii, a także chirurgii plastycznej, trychologii (przeszczep włosów) oraz urologii klinicznej.

Filmy

Efekty zabiegów

Opinie o Klinika Pawlikowski

Napisz opinię