WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Barbara Jerschina
Dr Jerschina

Dr Barbara Jerschina

lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique

Warszawa

O mnie

Od lat specjalizuję się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Oferuję szeroką gamę zabiegów opóźniających procesy starzenia. Moja filozofia „walki z czasem” to w pierwszej kolejności dbanie o dobry stan zdrowia i formę, a następnie zabiegi odmładzające z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Zajmuję się też leczeniem nadwagi i otyłości. Jako jedyna klinika medyczna w Polsce oferujemy możliwość wykonania zabiegów na całe ciało w trakcie jednej wizyty – przy czym zabieg trwa od 1,5 do 2 h! Wykorzystujemy przy tym te same technologie albo łączymy je w indywidualnie zaplanowane programy zabiegowe, tak aby uzyskać jak najbardziej spektakularne efekty – i to się udaje, a naszej pacjentki są bardzo zadowolone! W klinice posiadamy wielokrotność większości urządzeń, w związku z czym wykonujemy co najmniej 2 obszary na ciele w tym samym czasie, a bywa, że nawet więcej. Zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowany zespół.

Dziś dzięki temu – z całą naszą wiedzą i umiejętnościami – jesteśmy do Państwa dyspozycji i dajemy Wam możliwość skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Otrzymają Państwo pełne wsparcie w swoich problemach zdrowotnych. Wszystkie osoby pracujące w naszej klinice charakteryzują się wysoką kulturą, osobistą empatią oraz chęcią pomocy w rozwiązaniu wszelkich problemów, z którymi się Państwo do nas zgłaszają. Pamiętajmy, że zanim ciężko zachorujemy, mamy ogromny wpływ na stan naszego zdrowia. Przynajmniej 85% zależy od nas i większość problemów możemy uniknąć albo je naprawić. Wykorzystajmy to, zanim będzie za późno. Cieszmy się swoim życiem w pełni i bez ograniczeń.

Jestem członkiem Lekarskich Towarzystw Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej w Polsce i za granicą, autorką programu „Pożegnanie z Nadwagą” oraz członkiem Polskiego, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Szkolę również lekarzy m.in. z zabiegów podawania wypełniaczy.

Zapraszam do mojej nowej kliniki Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinic przy ul. Topiel 18 na warszawskim Powiślu!

W dbaniu o siebie harmonia między stanem wewnętrznym a wyglądem zewnętrznym jest najważniejsza.

W czym się specjalizuję?

Moją specjalnością jest kompleksowe planowanie programu zabiegów, diagnostyka ogólnego stanu zdrowia, tworzenie skutecznego procesu leczenia i odmładzania wyglądu oraz praca nad zwiększeniem sił witalnych, a więc holistyczne podejście do zdrowia i dobrego wyglądu.

Filmy

Galeria zdjęć

Usługi

więcej…

Opinie

5.00
5.00
Anonim

Polecam, dr Jerschina bardzo kompleksowo podchodzi do wyglądu, dostałam też dużo porad odnośnie stylu życia! Zabiegi robi tak, aby nie przerysować efektu, uważnie słucha potrzeb pacjenta.

5
Odpowiedz

Napisz opinię


Zostań ekspertem

Chcesz zaistnieć na naszym portalu jako Ekspert i odpowiadać na pytania użytkowników o zabiegi? Zapraszamy do współpracy lekarzy medycyny estetycznej! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocji na naszym portalu.