WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

metamorfoza uroda bez tabu

Spotkanie „Uroda bez tabu” w klinice Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique!

To było wspaniałe popołudnie! 9 sierpnia 2022 r. w klinice Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique odbyło się spotkanie z 15 kandydatkami do metamorfoz – bardzo dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Do metamorfoz zgłosiło się prawie 40 pań – wybrane na podstawie zgłoszeń osoby zaprosiliśmy na spotkanie w klinice połączone z indywidualnymi konsultacjami u dr Barbary Jerschiny, które pozwoliły nam wybrać finalistki! Działo się tego dnia naprawdę dużo i mamy nadzieję, że nie tylko my, ale również wszystkie zaproszone panie spędziły to popołudnie przyjemnie i ciekawie!

metamorfoza dr Barbara Jerschina

Dr Barbara Jerschina opowiedziała nie tylko o sobie i swojej klinice oraz zabiegach w niej dostępnych, ale też o tym, co jest ważne dla dobrego wyglądu i samopoczucia – jako lekarz internista, lekarz medycyny przeciwstarzeniowej i specjalista od leczenia nadwagi i otyłości opiekuje się bowiem swoimi pacjentami nie tylko „estetycznie”, ale też zawsze zwraca uwagę na styl życia, żywienie i ogólne zdrowie, które też mają ogromny wpływ na wygląd. Podczas swojego wystąpienia dr Jerschina udzieliła wielu cennych rad, co było doskonałym wstępem do dalszych konsultacji. Podkreśliła też, że dobra klinika ma w swojej ofercie wysokiej jakości urządzenia i preparaty, zapowiadając w ten sposób kolejną część spotkania.

Zaraz potem bowiem Honorata Pietrzak, szkoleniowiec i opiekun klienta mesoestetic – partnera metamorfoz – zrobiła krótką prezentację produktów i zabiegów tej doskonałej hiszpańskiej marki, która ma w swojej ofercie nie tylko bogatą ofertę zabiegów kosmetologicznych i medycznych, ale też produktów do domowej pielęgnacji, cieszących się uznaniem wielu lekarzy i kosmetologów na całym świecie. W metamorfozach planowane są zabiegi z użyciem wypełniaczy mesoestetic mesofiller, indywidualnie dobrana mezoterapia mesoestetic mesohyal, zabieg pod oczy mesoestetic global eyecon czy nowość – epigenetyczna pielęgnacja skóry i zabiegi mesoestetic age element.

mesoestetic metamorfoza

Następnie konsultacje! Dr Barbara Jerschina przyjęła każdą z pań w swoim gabinecie podczas indywidualnej konsultacji, aby móc wybrać najlepsze kandydatki do metamorfozy. W tym czasie trwały kobiece rozmowy (najlepsze!) między pozostałymi paniami, można też było potestować kosmetyki mesoestetic i indywidualnie o nich porozmawiać z przedstawicielem marki, a wszystko przy lampce prosecco i zdrowym, pysznym poczęstunku.

metamorfoza dr Barbara Jerschina

Na koniec konkurs ze wspaniałymi nagrodami (zestawami produktów mesoestetic) i długo wyczekiwany moment – ogłoszenie wyników! Pierwotnie metamorfoza miała być przeprowadzona u jednej osoby, ale ponieważ zgłosiło się tak wiele wspaniałych kandydatek, dzięki fantastycznemu podejściu dr Barbary Jerschiny i partnera akcji – firmy mesoestetic – udało się wybrać aż 6 finalistek, które już niebawem zostaną poddane indywidualnie dobranym zabiegom w klinice!

To nie był koniec niespodzianek:-) Każda z pań dostała w prezencie zabieg w klinice z użyciem wypełniaczy oraz voucher do wykorzystania na dowolnie wybrany zabieg!

Gratulujemy Ani, Dagmarze, Marzenie, Patrycji i Wioli udziału w metamorfozie! Już wkrótce spotykamy się z naszymi bohaterkami na zabiegach i nagraniach, a Was zapraszamy do śledzenia postępów metamorfozy!

metamorfoza
Pani Doktor z Dagmarą, Wiolą i Anią – wybranymi do głównych metamorfoz z użyciem produktów medycznych

Metamorfoza odbędzie się w:

Dr Jerschina logo

ul. Topiel 18
Warszawa
tel. 604 129 064
www.drjerschina.pl

Dodaj komentarz

Gabinety

Podobne tematy

LIVE – efekty metamorfoz!

Rozmawiamy o zabiegach mesoestetic, jakim dr Barbara Jerschina poddała uczestniczki metamorfoz. Zobaczcie efekty!

LIVE nt. zabiegów na ciało

Dr Barbara Jerschina specjalizuje się w kompleksowych terapiach na ciało z użyciem różnych zaawansowanych technologii. Pytamy ją, jak je dobiera do wskazań pacjentów, jak warto je łączyć i dlaczego sezon na piękne ciało powinien trwać przez cały rok.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki