WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

NZOZ Euroklinika

NZOZ Euroklinika

NZOZ Euroklinika

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 16:00

O NZOZ Euroklinika

Euroklinika jest nowoczesną placówką medyczną proponującą pacjentom szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Bogate zaplecze sprzętowe, nowoczesne sale operacyjne i profesjonalny zespół pozwala na przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów i kompleksowych terapii w poczuciu komfortu i z gwarancją oczekiwanego efektu.
Euroklinika jest kierowana przez dr Jerzego Wilgusa z 30-letnim doświadczeniem w chirurgii plastycznej, który przeprowadził ponad 30 tys. zabiegów. Dr jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Z wszechstronnej oferty zabiegów chirurgii plastycznej wymienić warto choćby powiększanie piersi oraz ich podnoszenie, plastykę brzucha, odsysanie tkanki tłuszczowej (tzw. liposukcję), korektę nosa, powiek oraz uszu. Dużą popularnością cieszą się zabiegi minimalizujące objawy starzenia, jak lifting twarzy.
Alternatywą dla zabiegów chirurgicznych są w klinice zabiegi kosmetologiczne. Kosmetologia to prężnie rozwijająca się dziedzina – wspomagana nowoczesnymi narzędziami (jak laser FOTONA, Storz Medical, HIFU czy Endermologie LPG Cellu M6® Alliance).
Euroklinika korzysta z nowoczesnych rozwiązań i dysponuje bogatym zapleczem narzędzi. Dlatego przy współpracy z innymi placówkami daje możliwość przeprowadzania nie tylko zabiegów estetycznych, ale również leczniczych, jak operacje ortopedyczne, leczenie dyskopatii i schorzeń kręgosłupa.

Opinie o NZOZ Euroklinika

Napisz opinię