WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

OKOLICE UST

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Okolice ust dosyć szybko się starzeją, co jest związane zarówno z pojawianiem się zmarszczek wokół ust, jak i zmianami w obszarze czerwieni wargowej. Usta stają się przesuszone, wiotkie, zanika ich objętość i świeży, apetyczny kolor, a opadające kąciki nadają całej twarzy smutny wyraz. Na szczęście są metody, które pozwalają szybko poprawić i odmłodzić ich wygląd. Preparaty kwasu hialuronowego nie tylko są stosowane w celu powiększenia objętości ust, ale też modelowania ich kształtu, korekcji asymetrii czy po prostu rewitalizacji i nawilżenia. Zobacz, jakie możliwości dają i jak powinny być stosowane, aby zapewnić naturalny efekt!

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 9

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.