WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

FLAWLESS SKIN

FLAWLESS SKIN

FLAWLESS SKIN

al. Jana Pawła II 66
00-170 Warszawa, mazowieckie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 20:00
Środa: 09:00 - 20:00
Czwartek: 09:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 20:00

O FLAWLESS SKIN

FLAWLESS SKIN to miejsce w którym skorzystasz z konsultacji kosmetologicznych, diagnostyki skóry oraz indywidualnie spersonalizowanych terapii kosmetologicznych dla skór wymagających/problematycznych tj. skóry trądzikowe, naczyniowe, z przebarwieniami a także terapii przeciwstarzeniowych oraz zabiegów usuwających tatuaże czy też nieudane zabiegi makijażu permanentnego a także z zabiegów makijażu permanentnego.

Połączenie wyselekcjonowanych produktów, specjalistycznych urządzeń oraz wiedzy i doświadczenia pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów zabiegowych. Indywidualne podejście sprawia, iż skuteczność przeprowadzanych procedur zarówno domowych jak i gabinetowych jest możliwie największa. Starannie dobrane formuły i składniki aktywne pozwalają oddziaływać bezpośrednio na struktury skóry i jej funkcje, rozwiązując głębsze problemy skórne niezależnie od problemu czy wieku. Zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów z dziedziny współczesnej kosmetologii.

Gabinet zabiegowy to także bezpieczne dla Ciebie miejsce. Narzędzia niezbędne do wykonania zabiegu są jednorazowe, sterylne lub dezynfekowane. Pomieszczenia są dezynfekowane ozonem oraz sterylizowane promieniowaniem UV-C.

Opinie o FLAWLESS SKIN

5.00
(11 opinii)

Napisz opinię


Anonim

Miło, profesjonalnie i czysto, Bede wracać.

5.000000000
klaudia
profesjonalne podejscie do tematu, miło i skutecznie.
5.000000000
marlena
Polecam. Profesjonalne przeprowadzony zabieg.
5.000000000
Marta
Kosmetolog nr 1. Najpierw skorzystałam z konsultacji, zeby wybadać teren :-) A sama konsultacja, mile mnie zaskoczyła. Dlatego swoją skórę oddałam w ręce Pani Justyny.
5.000000000
Kasia
Polecam. Bardzo dobry kosmetolog.
5.000000000
Krystyna
Bardzo, bardzo polecam.
5.000000000
Ewka
Świetne miejsce na mapie Warszawy. Polecam każdemu niepotrzebującemu zadbać o swoja skórę.
5.000000000
Ewelina
Jestem bardzo zadowolona z obsługi.
5.000000000
MONIKA
Zabiegi wykonane bardzo skutecznie. Dwa zabiegi wystarczyły, aby pozbyć się pamiątki po wakacjach jakimi były przebawienia. Dostałam tez bardzo cenne informacje jak zabezpieczyć się przed ich nawracaniem. Jestem bardzo zadowolona!
5
Majka
Polecam to miejsce, ponieważ pani kosmetolog podchodzi do pielęgnacji skóry w sposób holistyczny. Ma to bardzo istotne znaczenie, jeśli ktoś tak ja kiedyś posiada problem jakim w moim przypadku był trądzik i powstałe po nim blizny. Na przestrzeni wielu lat próbując z nim walczyć korzystałam z porad wielu lekarzy dermatologów. Zawsze kończyło się tak samo – doustnie jakiś silny antybiotyk, było fajnie przez chwilę lub maści i kremy zewnętrznie, które strasznie uwrażliwiły i wysuszały moją skórę a problemu nie zlikwidowały. Mimo wielu niepowodzeń postanowiłam szukać innych metod i pocztą pantoflową trafiłam w ręce pani Justyny. Trądzik, który był u mnie był objawem pewnych zaburzeń. Zaden lekarz mimo tego, ze posiada takie możliwości nigdy nie pokusił się o znalezienie przyczyny tego trądziku!. Próbowali leczyć jedynie jego objawy. Tutaj wyglądało to dużo bardziej profesjonalnie a ja od ponad kilku miesięcy nie mam żadnych zmian trądzikowych. Blizny zostały również usunięte. Jestem zachwycona profesjonalizmem, wiedzą i skutecznością prowadzonej terapii przez Panią kosmetolog.
5
Martyna
Wizyta spełniła a nawet przewyższyła moje oczekiwania. Tyle informacji już na samej konsultacji, że wyszłam z głową pełną nowej wiedzy o pielęgnacji skóry. Beauty plan robi wrażenie. Jest bardzo skrupulatnie przygotowany. Wszystko indywidualnie przeanalizowane i zaplanowane. Terapie, zabiegi w gabinecie super działanie. Jestem pod ogromnym wrazniem profesjonalizmu i wiedzy. W dobie wielu internetowych porad, które niestety bardzo często wprowadzają w błąd osoby, które się na tym nie znają i szkodzą a nie pomagają warto zasiegnąc rady i oddac sie w ręce takiego profesjonalisty jakim jest Pani kosmetolog – Justyna.
5