WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

ZABIEGI NA PRZEBARWIENIA

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Przebarwienia są częstym problemem już po 30-35. roku życia. Zmiany pigmentacyjne są związane z nadmierną ekspozycję na słońce, ale skłonność do nich może nasilać się pod wpływem innych czynników, np. zmian hormonalnych czy stosowania ziół i kosmetyków ze składnikami fotouczulającymi. Istnieje wiele metod ich rozjaśniania – zarówno chemicznych (peelingi, popularny Cosmelan i inne), jak i laserowych. Aby utrzymać uzyskany efekt, bezwzględnie trzeba chronić skórę przed słońcem i odpowiednio ją pielęgnować.

Pytania

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 8

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.