WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

ZABIEGI REGENERACYJNE

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Medycyna regeneracyjna ma na celu spowolnienie procesów starzenia i naprawę skóry uszkodzonej w wyniku upływu czasu oraz działania czynników zewnętrznych. W tym celu stosuje się przede wszystkim zabiegi autologiczne, tj. wykorzystujące materiał pozyskany od samego pacjenta, jak osocze bogatopłytkowe czy fibrynę bogatopłytkową.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 8

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.