WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

USUWANIE BLIZN I ROZSTĘPÓW

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Blizny i rozstępy są trudnym problemem estetycznym i przez wiele lat nie było skutecznych metod ich redukcji. Obecnie medycyna estetyczna radzi sobie coraz lepiej z tym defektem, wykorzystując do tego metody mające na celu przebudowę skóry, w tym lasery, mikronakłuwanie czy mezoterapię. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość, ponieważ zwykle potrzeba czasu i wielu powtórzeń, aby uzyskać pożądany efekt. Im szybciej zaczniesz terapię od powstania blizny (rozstępy też są rodzajem blizn), tym szybciej zobaczysz rezultat i będzie on lepszy.

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 8

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.