WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

ZABIEGI MODELUJĄCE

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Zabiegi modelujące pozwalają pozbyć się zbędnych krągłości nawet z miejsc opornych na dietę czy ćwiczenia. Redukują tkankę tłuszczową z wybranych obszarów – najczęściej to brzuch, uda, tzw. boczki, pośladki, ale też ramiona, fałdy na plecach czy „bułeczki” nad kolanami. Jest bardzo dużo zabiegów modelujących ciało – masaże mechaniczne, próżniowe, zabiegi laserowe, wykorzystujące technologię HIFU, fale radiowe, ultradźwięki czy podczerwień, a także różne metody lipolizy. Łączy je to, że w większości przypadków wymagają wielu powtórzeń dla uzyskania pożądanego efektu.

Pytania

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 7

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.