WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Klinika Dr Beata Dethloff – Konstancin Jeziorna

Klinika Dr Beata Dethloff – Konstancin Jeziorna

Klinika Dr Beata Dethloff – Konstancin Jeziorna

Al. Wojska Polskiego 3
05-520 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

O Klinika Dr Beata Dethloff – Konstancin Jeziorna

Kliniki medycyny estetycznej i anti-aging Dr Beaty Dethloff zlokalizowane są w Warszawie oraz Konstancinie-Jeziornie. Posiadamy ogromne doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce i leczeniu skóry. Wykorzystujemy innowacyjny sprzęt oraz technologie światowej klasy dzięki, którym medycyna estetyczna jest w stanie rozwiązać każdy problem. W szerokiej ofercie znajdują się między innymi medycyna i ginekologia estetyczna, laseroterapia, dermatologia, kosmetologia, SPA oraz trychologia i dietetyka, obejmuje testy genetyczne Genodiet i testy na nietolerancje pokarmowe MRT.

Przy zapewnieniu pełnej dyskrecji otrzymasz nie tylko konsultację anti-aging, ale wykonasz także zabiegi takie, jak przeszczep tkanki tłuszczowej, radiofrekwencję igłową i bezigłową, kriolipolizę, nici BARB, karboksyterapię czy osocze bogatopłytkowe. W naszych gabinetach medycyny estetycznej poprawisz owal twarzy, zlikwidujesz zmarszczki, usuniesz sińce pod oczami oraz dolinę łez, bruzdy nosowo- wargowe, możesz powiększyć usta i odmłodzić dłonie. Zniwelujesz blizny, keloidy i rozstępy. Zamkniesz popękane naczynka, zlikwidujesz rumień, przebarwienia (w tym melasmę), trądzik młodzieńczy, dorosłych i różowaty. W kosmetologii i SPA, ujędrnisz skórę ciała i wymodelujesz sylwetkę, rozbijesz nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. W sposób bezbolesny i szybki usuniesz owłosienie.

„Misją mojej pracy jest tworzenie nowej jakości życia dzięki prowadzeniu indywidualnych programów anti-aging i medycyny estetycznej” – podkreśla dr Beata Dethloff, lekarz medycyny estetycznej, założycielka i właścicielka kliniki.Jest to nowoczesne centrum anti-aging, które oferuje pacjentom holistyczną opiekę w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, medycyny anti-aging, dietetyki i trychologii. Klinika była wielokrotnie nagradza na za swoje osiągnięcia w dziedzinie anti-aging. Od niedawna ma nową lokalizację w samym centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 21 – w pięknych wnętrzach możesz poddać się najskuteczniejszym zabiegom mającym na celu całościowe odmłodzenie.

– Nie ma dwóch takich samych organizmów. Dlatego nigdy nie można stosować jednakowych rozwiązań – modelować twarzy w szablonowy sposób czy stosować tego samego rodzaju diety – podkreśla dr Beata Dethloff. – W mojej ocenie najważniejsze to dobrze poznać pacjenta, jego historię, zobaczyć jak wyglądał chwilę po studiach, określić jego potrzeby i dopiero wtedy wypracować najlepsze dla niego rozwiązania. Współczesna medycyna estetyczna i medycyna anti-aging oferuje kolosalne możliwości przywrócenia naturalnego piękna, kondycji wynikającej z dobrego zdrowia. Pacjenci doceniają, że po wizytach w klinice wyglądają młodziej, są wypoczęci, zrelaksowani i cieszą się naturalnym wyglądem.

Klinika oferuje najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne urządzenia, takie jak laser Icon Lux 1540, laser naczyniowy Varilite Cutera czy Max Deep IR – do thermoliftingu. Od kilku lat wśród zabiegów króluje też karboksyterapia czy lubiana przez pacjentów mezoterapia osoczem (w klinice Dr Beata Dethloff można również wykonać krem z naszego własnego osocza do stosowania po zabiegu), zabiegi z użyciem nici, przeszczepy tkanki tłuszczowej, redukcja blizn oraz inne zabiegi medycyny estetycznej.

Klinika współpracuje z wybitnymi ekspertami, m.in. z dyplomowanym trychologiem Anną Kuznetsową. Nieocenionym partnerem jest również DF Medica Polska, która wprowadziła na rodzimy rynek Genodeit Completo – pakiet konsultacji genetycznych pozwalających określić zasady funkcjonowania naszego organizmu, ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych, alergii oraz informacji wskazujących pacjentom, co robić, by im zapobiec. Nowością w Polsce oferowaną w klinice „Dr Beata Dethloff” jest unikalna technologia Nu Skin – ageLOC wpływająca na proces starzenia się u jego źródeł.

Opinie o Klinika Dr Beata Dethloff – Konstancin Jeziorna

Napisz opinię