WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

DermClinic Klinika Dermatologii Estetycznej

DermClinic Klinika Dermatologii Estetycznej

DermClinic Klinika Dermatologii Estetycznej

Wąwozowa 32
02-796 Warszawa, mazowieckie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: 00:00 - 00:00

O DermClinic Klinika Dermatologii Estetycznej

DermClinic to miejsce szczególne, stworzone w trosce o potrzeby pacjenta, dla osób ceniących komfort , profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym, światowym poziomie.

W swojej dziedzinie jesteśmy jednym z najbardziej cenionych ośrodków w Polsce, a dr Iwona Marycz-Langner, należy do ścisłej grupy lekarzy, pionierów i leaderów medycyny estetycznej w naszym kraju. Zajmujemy się dermatologią ogólną, dermatologią dziecięcą, dermatochirurgią, medycyną estetyczną i laserową, kosmetologią.

Posiadamy urządzenia medyczne najnowszej światowej generacji. W DermClinic pracuje profesjonalny personel medyczny: lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, kosmetolog. Nasi pacjenci to osoby, które chcą się zrelaksować podczas zabiegu kosmetycznego i poprawić niedoskonałości ukształtowania ciała.

DermClinic to miejsce do którego zapraszamy chętnych, którzy mają potrzebę spowolnić upływający czas, poprawić defekty natury i dobrze się ze sobą czuć.

Czekamy na Państwa! :)

Opinie o DermClinic Klinika Dermatologii Estetycznej

Napisz opinię