WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

NICI

DODAJ GABINETZAPYTAJ EKSPERTA
Wprowadzenie nici zrewolucjonizowało rynek medycyny estetycznej, pozwalając uzyskiwać spektakularne efekty liftingu i odmłodzenia skóry. Stosuje się przede wszystkim dwa rodzaje nitek: stałe i rozpuszczalne, wykonane np. z PDO bądź kwasu polimlekowego. Stałe nici z haczykami zapewniają mechaniczne unoszenie tkanek, a dzięki specjalnym technikom ich implantacji mogą być stosowane zarówno na twarzy, jak i ciele, jako alternatywa dla liftingu chirurgicznego. Z kolei nici rozpuszczalne będą mieć przede wszystkim działanie rewitalizujące i biostymulujące, pobudzając fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, co skutkuje ujędrnieniem i zagęszczeniem skóry.

Pytania

Zadaj pytanie – zaloguj się

Chcesz zadać pytanie lekarzom medycyny estetycznej? Zarejestruj/zaloguj się na portalu i wpisz je poprzez specjalny formularz wybierając kategorię, do jakiej należy. Pytanie zostanie przesłane do lekarzy wykonujących zabiegi z danej kategorii. Odpowiedź zobaczysz na portalu, przyjdzie też do Ciebie powiadomienie mailowo. Zapraszamy!

Gabinety wykonujące ten zabieg

1 2 3 6

Dodaj gabinet

Zapraszamy gabinety i kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej do zaistnienia w naszej bazie. Podstawowa wizytówka jest bezpłatna, w wersji premium zyskujesz dodatkowe możliwości. Daj się zauważyć naszym użytkownikom, poszukującym sprawdzonych miejsc oferujących zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej w całej Polsce.