WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Centrum Medyczne Dr Kubik

Centrum Medyczne Dr Kubik

Centrum Medyczne Dr Kubik

Skwer Tadeusza Kościuszki 15/17
81-370 Gdynia, pomorskie

Pokaż numer telefonu

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00

O Centrum Medyczne Dr Kubik

„Tworząc mój gabinet medycyny estetycznej to właśnie Ciebie postawiłem w centrum uwagi. Pragnę, by wszyscy, którzy mnie odwiedzają, czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo oraz – przede wszystkim – osiągnęli pełną satysfakcję z podjętych zabiegów” – tak mówi o swojej klinice Dr Paweł Kubik, lekarz medycyny estetycznej, certyfikowany przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dr Kubik posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej, swoją wiedzę stale poszerza poprzez uczestniczenie w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Centrum Medyczne dr Kubik to miejsce, które zapewnia kompleksową opiekę medyczną. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach i w każdej dążymy do doskonałości. Zakres usług, który oferujemy, to nie tylko medycyna estetyczna i kosmetologia, ale również dermatologia, chirurgia, ginekologia, ortopedia i rehabilitacja medyczna. Proponujemy najwyższy standard opieki, który wielokrotnie został nagradzany i doceniany. Korzystamy z najnowszych technologii, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem przekładają się na rewelacyjne efekty terapeutyczne.

Klinika wprowadziła też innowacyjne pakiety przeciwstarzeniowe: zdrowotne, estetyczne (poniżej 40. i powyżej 40. roku życia), zdrowotno-estetyczne oraz „Zdrowie kobiety” (regularna opieka ginekologiczna wraz z zabiegami na okolice intymne). Obejmują one – dobrane w zależności od pakietu – diagnostykę laboratoryjną, analizę składu ciała, konsultację lekarską, zabiegi estetyczne i kosmetologiczne. Pakiety cieszą się coraz większą popularnością pacjentów.

 

Opinie o Centrum Medyczne Dr Kubik

5.00
(1 opinia)

Napisz opinię


Pacjentka

Polecam!

5.000000000
Ola
Wspaniali specjaliści!