WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Klinika Piękna Kalina

Klinika Piękna Kalina

Klinika Piękna Kalina

Widoczna 51
04-647 Warszawa, mazowieckie

Pokaż numer telefonu

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 16:00

O Klinika Piękna Kalina

Misją Kliniki Piękna Kalina jest wspieranie kobiet w osiągnięciu stanu, w którym czują się piękne, pewne siebie i niezwykle kobiece, a mężczyzn – w budowaniu męskości oraz swojej wewnętrznej siły. Sercem tej kliniki są ludzie – profesjonaliści w swoich specjalizacjach, a jednocześnie osoby empatyczne i ciepłe, dzięki którym do tego miejsca po prostu chce się wracać.

 

Bogata oferta zabiegów obejmuje pełną gamę zabiegów kosmetycznych i aparaturowych na twarz i ciało (m.in. marki diego dalla palma), także medycyny estetycznej. W Klinice Piękna Kalina przyjmuje dr Magdalena Grusiecka-Stańczyk, lekarz medycyny estetycznej i lekarz psychiatra, która specjalizuje się w zabiegach z kwasem hialuronowym i toksyną botulinową, dbając o to, aby pacjentki mogły starzeć się wolniej i ładniej, bez efektu sztuczności.

 

Opinie o Klinika Piękna Kalina

5
(2 opinie)

Napisz opinię


MK

Pani Doktor Grusiecka-Stańczyk ma bardzo profesjonalne podejścia do pacjenta. Już od samego wejścia do gabinetu człowiek czuję się bardzo komfortowo i miło. Pani Doktor stwarza ciepłą atmosferę. Szczegółowo i dokładnie omówiła wykonywany zabieg. Miałam podaną toksynę botulinową w kurze łapki. Pani Doktor zrobiła to z taką dokładnością, ze byłam w szoku, ze ktoś tak dba o jakość swojej wykonywanej pracy. Efekt super ! Przede wszystkim naturalny :) ogromnie polecam Panią Doktor!!!
Ps. Ja już umówiłam się na kolejny zabieg :)

Krystyna
Korzystałam z usług kliniki, byłam na zabiegu mezoterapii, zabieg przeprowadzony szybko, sprawnie, prawie bezbolesnie. Polecam
5.000000000
Ania
Jestem pod opieką Kliniki i dr Grusieckiej od ponad roku. Jestem zadowolona z planu rewitalizacji, który został przygotowany i przeprowadzony w odpowiednich odstępach czasu. Efekty są bardzo naturalne, jednakże widoczne dla mnie i otoczenia. Zmarszki uległy spłaceniu, skóra jest nawilżona, gładka. Doktor proponuje różne rozwiązania, nie byłam przekonana do botoksu, zaprezentowała mi efekty zabiegów, wytłumaczyła, ze zabiegi maja charakter odwracalny i są bezpieczne. Polecam
5.000000000