WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Marta Górczyk

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Estetyka

Wielogłowy

O mnie

Jestem lekarzem stomatologiem i lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Jestem założycielką kliniki Estetyka w Wielogłowach pod Nowym Sączem, która oferuje kompleksowe zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii i stomatologii. Staram się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie i kompleksowo, proponując starannie zaplanowane terapie i programy zabiegowe, adekwatnie do potrzeb, czasu czy możliwości finansowych danej osoby. Ściśle współpracuję z kosmetologami, ponieważ wierzę, że dbałość o kondycję skóry i odpowiednia pielęgnacja stanowią podstawę do dobrze wykonanych zabiegów medycyny estetycznej i pozwalają osiągać efekty satysfakcjonujące zarówno pacjenta, jak i mnie jako lekarza, w którego ręce oddaje on swój wygląd.

Udało mi się stworzyć w klinice zespół wspaniałych profesjonalistów z różnych dziedzin (także fizjoterapii czy dietetyki i medycyny żywienia), dzięki czemu możemy podejść do pacjenta prawdziwie holistycznie, planując wybrane zabiegi w odpowiedniej kolejności i odstępach czasowych, aby wykorzystać je jak najbardziej efektywnie. Jako stomatolog czasami proponuję też leczenie stomatologiczne np. przed wypełnieniem ust lub odbudową wolumetrii, wiedząc, że bez prawidłowego podparcia kostnego wypełniacze nie przyniosą pożądanych efektów. Uwielbiam moją pracę i każdy pacjent zadowolony z jej efektów jest dla mnie powodem do radości i motywacją do wprowadzania nowych metod i zabiegów.

Podstawą udanych korekcji estetycznych jest zadbana i wypielęgnowana skóra.

W czym się specjalizuję?

Specjalizuję się w zabiegach z użyciem wypełniaczy i toksyny botulinowej. Ponieważ jestem stomatologiem, szczególną uwagę zwracam na okolicę ust i estetykę uśmiechu, proponując – jeśli to konieczne – najpierw korekcję uzębienia, tak aby stanowiło idealne podparcie dla skóry i tkanek miękkich, a dopiero potem dokonuję poprawek estetycznych np. w celu powiększenia ust czy korekcji ich asymetrii z użyciem wypełniaczy. Często dopełnieniem metamorfozy jest też korekcja pigmentacji z użyciem makijażu permanentnego, wykonywana w mojej klinice przez doświadczoną linergistkę. W pracy stawiam na holistyczne i kompleksowe podejście do pacjenta.

Filmy

Galeria zdjęć

Opinie

5
5
Anonim

Dr Marta Górczyk jest doskonałym lekarzem z bardzo empatycznym podejście do pacjenta. Nie boi się wyzwań i „trudnych” przypadków, przeprowadziła u mnie pełną metamorfozę, gdy jako 50+ postanowiła w końcu zadbać o siebie. Trwało to ponad rok, wszystko było starannie planowane, ale efekt jest doskonały, jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z jeszcze niejednego zabiegu w Estetyce!

5
Odpowiedz

Napisz opinię


Zostań ekspertem

Chcesz zaistnieć na naszym portalu jako Ekspert i odpowiadać na pytania użytkowników o zabiegi? Zapraszamy do współpracy lekarzy medycyny estetycznej! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocji na naszym portalu.