WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

gabinet estetyka wielogłowy

Dzień otwarty w gabinecie Estetyka

9 lipca 2021 r. gościliśmy na dniu otwartym w gabinecie Estetyka w Wielogłowach pod Nowym Sączem, prowadzonym przez lek. Martę Górczyk, stomatolog i lekarza medycyny estetycznej.

Okazją do spotkania było oficjalne otwarcie gabinetu w nowej „odsłonie” i z poszerzoną ofertą. Estetyka już od kilku lat oferuje zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii, ale teraz poszerza swoje usługi o stomatologię, fizjoterapię, dietetykę i porady żywieniowe, stylizację brwi i rzęs, pielęgnację dłoni i stóp oraz chirurgię jednego dnia. Wszystko w nowych, eleganckich i komfortowych wnętrzach, które pacjentki mogły zwiedzać podczas dnia otwartego.

Można też było skorzystać z zabiegów angielskiej marki Medik8, której filozofia pielęgnacji przeciwstarzeniowej opiera się na stosowaniu witaminy C, ochrony przeciwsłonecznej i retinolu. Odbył się też zabieg pokazowy Medik8. Wszystko w przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze, którą tak sobie cenią pacjentki lek. Marty Górczyk i jej zespołu. Panie mogły też tego dnia wykonać masaż, skorzystać z porad dietetyczek, zrobić manikiur i pedikiur. Dodatkową atrakcją były porady brafitterki oraz konkurs, w którym można było wygrać kosmetyki i zaproszenia na zabiegi.

– Spełniło się moje marzenie o stworzeniu miejsca, w którym możemy pomagać pacjentom w wielu różnych obszarach – mówiła podczas otwarcia lek. Marta Górczyk. – Chciałabym też bardzo podkreślić, jak ważną rolę odgrywa dziś współpraca lekarzy medycyny estetycznej z kosmetologami, którzy dbają o jakość skóry pacjenta i w pewnym sensie „przygotowują” ją do zabiegów typowo estetycznych np. z użyciem wypełniaczy. Dzięki temu efekty naszej pracy są jeszcze lepsze i trwalsze. Praca moich kosmetolożek jest nieoceniona i cały czas staramy się poszerzać ofertę o nowe, sprawdzone produkty najwyższej jakości, takie jak już lubiane przez nasze pacjentki kosmetyki i zabiegi Medik8, infuzję tlenową czy oczyszczanie wodorowe. W gabinecie będę też wykonywać zabiegi stomatologiczne, które nierzadko świetnie się uzupełniają z medycyną estetyczną, pozwalając uzyskać kompleksowy efekt poprawy uśmiechu i owalu.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Gabinety


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki