WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Sthetic Klinika dr Jagielskiej

Sthetic Klinika dr Jagielskiej

Sthetic Klinika dr Jagielskiej

Mokotowska 15A lok. 2B
00-640 Warszawa, mazowieckie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 9.00 - 20.00
Wtorek: 9.00 - 20.00
Środa: 9.00 - 20.00
Czwartek: 9.00 - 20.00
Piątek: 9.00 - 20.00

O Sthetic Klinika dr Jagielskiej

Klinika Sthetic powstala z pasji i wieloletniej pracy dr Aleksandry Jagielskiej, doświadczonego lekarza praktyka i międzynarodowego eksperta i wykładowcy w dziedzinie medycyny estetycznej.

Logo naszej kliniki Sthetic nawiązuje do ważnego aspektu nie tylko dbałości o estetykę – piękny wygląd naszych pacjentów, ale również dbałości o etykę pracy naszego zespołu stawiającego na pierwszym miejscu zaufanie naszych pacjentów i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas zabiegów.

W klinice działa zespół znakomicie wyszkolonych specjalistów: chirurgów, chirurgów plastyków, onkologów, dermatologów, ginekologów. Sthetic oferuje dostęp do pełnej gamy zabiegów medycyny estetycznej: modelowania twarzy i sylwetki, laseroterapii, ujędrniania skóry, likwidowania nadmiarów tkanki tłuszczowej, laserowej korekcji powiek, zamykania naczyń oraz profesjonalnej diagnostyki znamion. Klinika zapewnia również kompleksową terapię blizn i rozstępów wykorzystując techniki łączone, bazujące na wykorzystaniu najnowocześniejszych terapii laserowych i metod medycyny regeneracyjnej, proponuje także nowoczesne technologie high-tech służące modelowaniu i ujędrnianiu ciała.
Oferujemy najnowsze i często autorskie rozwiązania pielęgnacyjne i estetyczne z wielu dziedzin medycyny z zastosowaniem światowej jakości sprzętu i innowacyjnych technologii.

Opinie o Sthetic Klinika dr Jagielskiej

Napisz opinię