WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Projekt Skóra

Projekt Skóra

Projekt Skóra

Św. Barbary 4/u2
00-686 Warszawa, mazowieckie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 19:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 09:00 - 19:00
Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 09:00 - 19:00

O Projekt Skóra

O Klinice Projekt Skóra

Klinika Projekt Skóra tworzy miejsce, gdzie skóra jest w samym epicentrum zainteresowania. W Klinice kładziemy nacisk na skórze oraz jej potrzebach i wymaganiach. Oferujemy naszym pacjentom wachlarz z Dermatologii Klinicznej oraz Estetycznej oraz Psychiatrii.

Klinikę tworzy doświadczony zespół dermatologów, chirurgów, wenerologów i kosmetologów, którzy holistycznie podchodzą do piękna skóry. Na co dzień łączą wiedzę medyczną z zaawansowaną technologią i naturalnym oraz estetycznym podejściem do wyglądu. 

Nasi specjaliści z lekarze dermatologii, są doświadczeni i do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie ustalając plan leczenia. Lekarze w Klinice Projekt Skóra na codzień pomagają pacjentom w walce z różnymi chorobami skórnymi dermatologicznymi i wenerologicznymi. Łączymy wiedzę medyczną, zaawansowane technologie z jedynym w swoim rodzaju podejściem estetycznym. W Klinice korzystamy z zaawansowanych i sprawdzonych technologii medycznych, by Twoja skóra stała się zdrowsza, pełna blasku i piękna.

Warszawska Klinika Projekt Skóra pracuje na nowoczesnych, sprawdzonych oraz certyfikowanych preparatach medycznych, by móc osiągać pożądane efekty końcowe. Uwielbiamy uzyskiwać efekt naturalnego piękna skóry, bez zwracania uwagi na szczegóły przeprowadzonego zabiegu. Wyróżnia nas nietuzinkowe i indywidualne podejście do pacjenta – to serce naszej marki.

Projekt Skóra zajmuje się również profilaktyką przeciwnowotworową. Słynie z jedynego w Polsce wideodermoskopu z tworzeniem mozaiki znamion. Oferuje także badanie trichoskopowe, pomagające pacjentom z problemami nadmiernego wypadania włosów.

Klinika Projekt Skóra oferuje szereg usług z zakresu:

-dermatologii klinicznej (takie jak: leczenie atopowego zapalenia skóry, leczenie trądziku, leczenie trądziku różowatego oraz leczenie pozostałych chorób skórnych, jak np. łuszczyca, i grzybica),

-medycyny estetycznej (takie jak: botox, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym lub koktajlami na bazie kwasu hialuronowego np. Skinbooster czy Nucleofil, modelowanie i powiększanie ust, wolumetrię, laser frakcyjny CO2, radiofrekfencję mikroigłową, peelingi medyczne, zabiegi regeneracyjne), wenerologii, trychologii oraz psychodermatologii. Każda zabieg oferowany przez klinikę poprzedzona jest wpierw dogłębną konsultacją z pacjentem, tak by indywidualnie dobrać odpowiednią metodę leczenia lub zabieg estetyczny, który spełni wymagania pacjenta.

 

Opinie o Projekt Skóra

5
(1 opinia)

Napisz opinię


Elżbieta L.

Super miejsce, problem z trądzikiem w wieku 40 lat całkowicie wyleczony. Dziękuję! Plus za Lokalizację w samym Centrum Warszawy!

5.000000000