WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Mediskin

Mediskin

Mediskin

Chodkiewicza 18
85-064 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

O Mediskin

Każdy kto ma problem ze zmarszczkami, cerą, nadwagą, cellulitem czy jędrnością skóry lub po prostu chce o siebie zadbać i zrelaksować się, znajdzie w Mediskin odpowiedni dla siebie zabieg.
Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność.
Współpracę z klientami opieramy na szacunku, pełnej informacji o zabiegach i możliwych do uzyskania efektach oraz całkowitym zaangażowaniu.
Do zabiegów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy preparaty, sprawdzone i bezpieczne urządzenia z medycznymi certyfikatami.
Medycyna przeciwstarzeniowa, to postępowanie prozdrowotne pozwalające uniknąć wielu schorzeń. Konsultacja anti-aging to indywidualne zaplanowanie kolejnych działań oraz terapii.
Zapraszamy.
www.mediskin.pl

Opinie o Mediskin

5.00
(1 opinia)

Napisz opinię


Justyna W.

Super profesjonalny gabinet, genialne podejście do klienta. Pani Ewa to skarbnica wiedzy i umiejętności Makijaż permanentny cudowny i pięknie dopracowany. Pani Ewa zadbała o każdy szczegół, robiłam 3 mce temu usta i nadal się trzymają jak
Poszłam na dołożenie i drugie powiększenie to Pani Ewa powiedziała, ze są jesZcze bardzo ładne i nie trzeba robić. Przemiła atmosfera sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu.
Dziękuję Pani.
Justyna

Anonim
Super Gabinet. !!! Profesjonalna ocena potrzeb klientki i zapewniam, że Pani właścicielka wie , jak upiększyć twarz. Graża
Anonim
Bardzo profesjonalnie i zdecydowanie najlepiej wykonane zabiegi , jakie miałam do tej pory. pani Ewa chodząca encyklopedia z dziedziny medycyny estetycznej. Polecam
5