WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Lenartowicz Clinic

Lenartowicz Clinic

Lenartowicz Clinic

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10.00 - 18.00
Wtorek: 10.00 - 18.00
Środa: 10.00 - 10.00
Czwartek: 10.00 - 10.00
Piątek: 10.00 - 10.00

O Lenartowicz Clinic

Lenartowicz Clinic zapewnia pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm zabiegów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. Wysokiej jakości sprzęt oraz innowacyjne metody leczenia zapewniają efektywność i bezpieczeństwo zabiegów. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach i preparatach, które dobierane są indywidualnie po wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Podczas wizyty, lekarz specjalista ocenia stan zdrowia i doradza, jaki zabieg przyniesie najkorzystniejsze efekty.

Dr Izabela Lenartowicz to specjalistka, która przeszłość zamienia w przyszłość. Jest specjalistą medycyny estetycznej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Już w czasie studiów interesowały ją możliwości przeciwdziałania procesom starzenia się skóry i jej odpowiedniej pielęgnacji. Te zainteresowania z czasem przerodziły się w pasję. W 2001 roku Doktor otworzyła prywatną praktykę – gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, a w roku 2006 Klinikę Medycyny Estetycznej Med Estetica. Posiada certyfikat lekarza medycyny estetycznej – wybierając certyfikowanego lekarza mają Państwo pewność nie tylko wysokiej jakości usługi, ale i kwalifikacji osoby, której powierzają Państwo swój wygląd. Czynnie uczestniczy w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Poznaje na bieżąco najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej, podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerza zakres wykonywanych usług dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Jest członkiem licznych Towarzystw Naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej, Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Who is Who, Scooroptimistic Internationale. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi lekarzami będąc trenerem technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Należy też do grona nielicznych trenerów z Polski współpracujących z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging.

Klinika Med Estetica to wyjątkowe miejsce dla osób pragnących zadbać o swoją twarz i ciało. Miejsce to stworzone zostało z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, luksus i dyskrecję. Nikt nie jest doskonały…ale piękno tkwi w każdym z Nas, trzeba je tylko w odpowiedni sposób wydobyć. Personel Kliniki dba o najwyższy standard zabiegów, miłą atmosferę oraz pełną satysfakcję klientów. Klinika jako jedna z nielicznych posiada międzynarodowe certyfikaty na wykonywane zabiegi. Holistyczne podejście do pacjenta przynosi stały sukces o czym świadczy wzrastająca liczba zadowolonych pacjentów.

Opinie o Lenartowicz Clinic

5.00
(7 opinii)

Napisz opinię


Katarzyna

Bardzo miła atmosfera w klinice. Z efektu zabiegu jestem bardzo zadowolona .

5.000000000
Paula
Nie da się powiedzieć złego słowa o tym gabinecie. Wysoki standard obsługi, miły personel i sympatyczna pani doktor, która jest kompetentna osoba i profesjonalistką w każdym calu. Miejsce w którym czuje się troskę o pacjenta.
5
Joanna
Polecam Klinikę, podejście Pani Doktor i całego personelu do pacjenta. Czułam się bardzo zaopiekowana w gabinecie. Bardzo fachowo Pani Doktor zbadała i oceniła moją skórę, jak również dobrała zabieg, którego efekty przeszły najśmielsze moje oczekiwania.
Anonim
Polecam Klinikę Ambroziak. Lekarze i cały personel jest bardzo profesjonalny a dodatkowo zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do pacjenta.
Lilianna
Daję 5 + za botox i kąciki ust :)
Anonim
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, bardzo dobrze oceniła moją skórę i dobrała fantastyczne zabiegi, dzięki którym czuję się młodziej :). Polecam
Tomek
Uzyskałem efekt po zabiegu taki na jaki liczyłem. Zmarszczka wkurzenia zlikwidowana :). Polecam :-D
Jadwiga B.
Odwiedziłam klinikę z polecenia kilku osób- pozbyłam się kompleksu krzywego nosa i to bez cięcia u chirurga. Polecam
Justyna
Świetny kontakt z pacjentem, w razie potrzeby nawet konsultacja online. Miałam wykonywaną mezoterapię igłową. Jeśli szukacie gabinetu na ten zabieg to jest to dr Lenartowicz jest właściwą osobą
5
Anonim
Dziś po raz pierwszy w życiu zdecydowałam się na zabieg powiększania ust. Efekt jest zachwycający , obsługa na najwyższym poziomie, a Pani Dr Lenartowicz to klasa sama w sobie! Z pewnością skorzystam nie raz! Dziękuję!
5
Elżbieta
Jestem niezwykle zadowolona z efektu końcowego wygładzenia moich zmarszczek, dzięki któremu czuję się kilka lat młodziej.
5
Wioletta
Przebarwienia usunięte, nie ma po nich śladu, a ja w końcu mogę się cieszyć ładnie wyglądającą skórą.
5
Wilczka
W gabinecie doktor Lenartowicz systematycznie korzystam z różnych zabiegów kosmetycznych. Podczas pierwszej wizyty już pani doktor zrobiła na mnie duże wrażenie swoim podejściem do pacjenta, życzliwością i dokładnym wytłumaczeniem wszystkiego. Ufam jej w pełni, a moja skóra nigdy nie była w tak dobrym stanie.