Projekt: Kobiety dla Kobiet

368
0
PODZIEL SIĘ

Klinika IB SKINSPACE to miejsce, które tworzą kobiety świadome i ambitne, znające siłę, jaka w nich tkwi. Dlatego powstał projekt Kobiety Dla Kobiet, który będzie trwał aż 3 miesiące. Odnosi się on do wszystkich kobiet oraz ich pracowitości, odwagi, delikatności, ale też determinacji i ogromnej wiary w sens własnych działań – wszystko to czyni nas kobiety, tak silnymi i pięknymi. Założeniem projektu jest także walka ze stereotypem, jakoby kobieta nie mogła polegać na drugiej kobiecie – klinika IB SKINSPACE pokazuje, że nie ma tu miejsca na rywalizację, a w zamian za to jest wsparcie i wzajemna motywacja.

W ramach projektu 9 marca 2020 roku w Klinice IB SKINSPACE odbyło się śniadanie prasowe oraz dzień otwarty. Wydarzenie poświęcone było idei projektu – sile kobiet oraz poczuciu więzi i wzajemnej serdeczności, pozwalających wzmocnić świadomość, że kobieta może polegać na drugiej kobiecie. Panele tematyczne dotyczące różnych sfer życia dały możliwość pozyskania nowych informacji na ważne tematy w kobiecym życiu. Była to też doskonała okazja do zapoznania się z IB SKINSPACE oraz indywidualnym podejściem i metodami działania, które wprowadziła w swojej Klinice Izabela Bagińska – autorka indywidualnych procedur zabiegowych, która od dawna buduje świadomość w kwestii pielęgnacji gabinetowej i domowej. Wszystko to w gronie fascynujących kobiet, które odwiedziły Klinikę IB SKINSPACE w tym dniu. Szczegóły na filmie powyżej!

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.