WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Kampania #lubiesiebie

Ewa Kasprzyk, Maria Sadowska, Dorota Williams, Lidia Popiel i Adrianna Palka połączyły siły w jednej kobiecej akcji, której pomysłodawcą i inicjatorem jest dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej. Zobaczcie, za co lubią siebie ambasadorki kampanii i dlaczego warto budować pozytywną samoakceptację!

Ambasadorki akcji to kobiety inspirujące, spełnione, akceptujące siebie, których głos ma przekonać, że lubienie siebie ma moc. A selflove to najlepszy przykład pozytywnego egoizmu.
Szczególnie dziś, kiedy jest taki kult młodości, kiedy nieograniczony dostęp do aplikacji zmieniających wygląd ma negatywny wpływ na postrzeganie siebie, nic tak nie pomaga jak zrozumienie, że całe piękno jest w człowieku. Zadbany wygląd, zdrowa i promienna skóra to wspaniałe dopełnienie i warto o to dbać, ale nie może być to istotą i sensem życia.

Pomysłodawca i inicjator akcji dr Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski, mówi: „Bardzo mi zależy, aby siła kobiet i ich poczucie wartości zbudowane były na solidnych fundamentach, akceptacji, miłości i spełnieniu. Kobieta, która lubi siebie, jest na pewno lepszą mamą, żoną, partnerką, przyjaciółką, szefową bądź koleżanką z pracy. To jest ważne dla całego jej otoczenia i wtedy to otoczenie też staje się lepsze i oddaje jej tę dobrą energię. Od lat dbam o zdrowy i naturalny wygląd kobiet, a projekt #lubiesiebie jest kolejną cegiełką w budowaniu samoakceptacji. Bo kobieta, która lubi siebie, w pełni się akceptuje, jest szczęśliwa, dba o siebie i jest po prostu kobietą piękną.”

Maria Sadowska, artystka i reżyserka mówi: „Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu, bo ja naprawdę lubię siebie. Lubię siebie za wiele rzeczy, ale najbardziej, za to, że jestem odważna, że potrafię zawsze wychodzić ze strefy komfortu i za to, że mam poczucie humoru”.

Maria Sadowska

Adrianna Palka, trenerka fitnessu, przekonuje, że każdy powinien lubić swoje ciało, a przede wszystkim mieć do niego szacunek.

Adrianna Palka

Ewa Kasprzyk, aktorka: „ Lubię siebie za to, że jestem prawdziwa, że jeżeli coś mnie uwiera, to bardzo to sygnalizuję, lubię też siebie za to, że lubię Shakirę, a Shakira lubi mnie.” 😊

Ewa Kasprzyk

Lidia Popiel, fotografka: „ Lubię siebie, bo jestem swoją własną przyjaciółką, lubię siebie, bo należę do ekosystemu ludzi, którzy lubią siebie po prostu i lubią swoje pasje.”

Lidia Popiel

A Dorota Williams, kostiumografka, nie tylko wewnętrznie czuje, że lubi siebie, ale też bardzo lubi samo słowo „lubię”, które kojarzy jej się z czułością i dlatego do ukochanej córki mówi nie tylko, że ją kocha, ale też, że ją lubi.

Dorota Williams

Zdjęcia autorstwa Patrycji Woy-Wojciechowskiej.
Pierwsza edycja projektu #lubiesiebie otwiera cykl skierowany do wszystkich kobiet.
Kolejna edycja projektu z udziałem nowych ambasadorek już w marcu.

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki