PODZIEL SIĘ

Nowoczesne preparaty kwasu hialuronowego pozwalają wymodelować całą twarz, także okolice jeszcze niedawno zarezerwowane dla chirurgii plastycznej, takie jak nos. Zobacz, co wyróżnia produkty Revanesse, którymi Dr Beata Dethloff wykonała sfilmowany przez nas zabieg.

Unikalna formuła

Produkty Revanesse charakteryzują się opatentowaną technologią sieciowania Thixofix, która pozwala uzyskać wysoce lepki żel. Jest on łatwy w iniekcji za pomocą cienkiej igły, bez ryzyka zniszczenia zmodyfikowanych cząsteczek kwasu hialuronowego.

Płyn tiksotropowy w przypadku zwiększonego ciśnienia (takiego jak siła parcia na tłok strzykawki podczas iniekcji) zmniejsza swoją lepkość, a następnie powraca do oryginalnego stanu wyższej lepkości, kiedy ciśnienie przestanie działać (iniekcja zostanie zakończona). Co to oznacza w praktyce? Żel łatwo przepływa przez cienką igłę, a jednocześnie po zakończeniu iniekcji ma odpowiednie właściwości elastyczne, aby nadać miękkość i gładkość skórze.

Dodatkową zaletą jest to, że dzięki innowacyjnej formule żel zachowuje kompatybilność z płynami występującymi w skórze – nie przyciągając, ani nie uwalniając wody. To minimalizuje problem wystąpienia ewentualnej nadkorekty. Produkty są więc bardzo przewidywalne, co jest szczególnie chwalone i doceniane przez bardzo wymagających specjalistów. Wraz z upływem czasu wypełniacz jest wolno degradowany i rozluźnia się sieć wiązań, co pozwala na powolną ekspansję cząsteczek żelu. Stopień usieciowania jest tak dobrany, aby uzyskać bardzo naturalny i jednocześnie długotrwały efekt zabiegu.

Revanesse Kiss

To preparat dedykowany okolicy ust i czerwieni wargowej. Za jego pomocą można delikatnie powiększyć usta (małe z natury lub zanikające wraz z wiekiem), poprawić ich asymetrię, unieść opadające kąciki lub zrewitalizować czerwień wargową. Podany przez doświadczonego lekarza, pozwala uzyskać naturalny efekt świeżych, młodych ust! Co ważne, preparat jest bardzo plastyczny, więc usta są po zabiegu miękkie i naturalnie się układają. Efekt utrzymuje się ok. 9 miesięcy.

Revanesse KissNowość! Revanesse Contour

To nowy wysoko usieciowany preparat kwasu hialuronowego pozwalający perfekcyjnie wymodelować owal twarzy, np. uwypuklić kości policzkowe, dodać objętości skroniom (które wraz z wiekiem stają się coraz bardziej wklęsłe), wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, poprawić podbródek czy skorygować kształt nosa (np. poprzez zmniejszenie garbu). Efekty utrzymują się ok. 18 miesięcy i wyglądają bardzo naturalnie, a sam preparat nie jest wyczuwalny pod skórą.

Revanesse ContourWyłącznym dystrybutorem Revanesse jest Beauty Derm Aesthetic:
www.bdaesthetic.com
https://www.facebook.com/Przełom w odmładzaniu

logo

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.