WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Nowa siedziba Euroscalemed

Nasza redakcja miała przyjemność wziąć udział w otwarciu nowej siedziby EuroScaleMed w Łodzi. Nowoczesne, przestronne biuro z fantastycznie wyposażoną salą szkoleniową robi wrażenie! W uroczystości udział wzięli lekarze współpracujący z firmą, a specjalne wyróżnienia otrzymali trenerzy programu Medical Masterclass: dr Agnieszka Lew-Mirska, dr Anna Ryczek i dr Gabriel Ruciński.

Firma EuroScaleMed jest dystrybutorem zaawansowanych technologii hi-tech, w tym innowacyjnego lasera pikosekundowego nowej generacji, jednej z najpopularniejszych na rynku radiofrekwencji mikroigłowych czy lubianego przez lekarzy dermatologów lasera tulowego. Firma stawia na szkolenia i edukację, a nowo otwarta siedziba wyposażona jest w przestronną salę szkoleniową, z możliwością streamingu wykonywanych zabiegów online.

EuroScaleMed jest dystrybutorem urządzeń produkowanych przez firmy będące światowymi leaderami nowoczesnych technologii stosowanych w medycynie estetycznej i angażuje się w międzynarodowe badania nad ich wykorzystaniem, a polscy lekarze, trenerzy firmy, nie tylko szkolą specjalistów na całym świecie, ale też pracują nad nowymi protokołami zabiegowymi. Do centrum będą więc zapraszani nie tylko lekarze z całej Polski (idealna lokalizacja w samym centrum kraju!), ale też z zagranicy, aby poszerzać wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat najnowszych technologii, w planach są również badania, jak wykorzystać urządzenia powstające na rynku azjatyckim (kolebka hi-tech medycznego), tak aby działały jak najbardziej efektywnie u pacjentów rasy kaukaskiej, których skóra ma inne wymagania i potrzeby niż azjatycka.

W otwarciu nowej siedziby udział wzięli lekarze z całej Polski – w tym trenerzy marki: dr Agnieszka Lew-Mirska, dr n. med. Anna Ryczek i dr Gabriel Ruciński, którzy otrzymali specjalne wyróżnienia za współpracę i wkład w rozwój firmy z rąk właścicieli firmy: prezesa, p. Michała Słowińskiego, oraz dyrektora zarządzającego, p. Marcina Słowińskiego. Oficjalną część spotkania prowadziła Katarzyna Piaseczna, główny szkoleniowiec EuroScaleMed, a po głównej prezentacji uczestnicy mogli też posłuchać wykładu Magdaleny Wójcik, COE Holistix Consulting, na temat tego, jak pozyskać i utrzymać pacjentów i co buduje zaufanie do kliniki. Po części oficjalnej goście udali się na uroczystą kolację w restauracji.

Euroscalemed

Adres nowej siedziby:

Euroscalemed sp. z o. o.
ul. Szczecińska 51
91-222 Łódź

www.euroscalemed.pl

Dodaj komentarz

Podobne tematy

przebarwienia

Usuwanie przebarwień laserem tulowym

Przebarwienia to ciągle trudny problem estetyczny. Jedną ze skutecznych metod ich usuwania jest laser tulowy. Jak dokładnie działa? Wyjaśnia dr Katarzyna Kochańska.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki