WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Influencerki testują laser tulowy LaseMD Ultra Lutronic w klinice Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique

Cztery wybrane dziewczyny, mające swoje profile na Instagramie: Alexis Luv, kolaolala, Lady Wawa i Mary Wolak poddały się zabiegom laserem tulowym LaseMD Ultra w klinice Dr Barbara Jerschina Face & Body Clinique. Na pełne efekty jeszcze musimy poczekać, ale już możecie zobaczyć film z zabiegów i poznać pierwsze opinie dziewczyn!

Jak działa laser tulowy LaseMD Ultra Lutronic?

Przypomnijmy – laser tulowy wykorzystuje falę o długości 1927 nm, dzięki czemu jest łagodny dla skóry, a jednocześnie działa bardzo skutecznie i ma wszechstronne zastosowanie w medycynie i dermatologii estetycznej. LaseMD Ultra to obecnie najmocniejszy na rynku laser tulowy, który poprzez nieablacyjny zabieg frakcjonujący pobudza przebudowę skóry prowadząc do jej ujędrnienia i zagęszczenia, skutecznie rozjaśnia przebarwienia, w tym melasmę i inne trudne zmiany pigmentacyjne, redukuje blizny potrądzikowe, napina i uelastycznia skórę, wyrównuje jej strukturę i ujednolica koloryt. Polecany też jest w celu przyspieszenia gojenia skóry po zabiegach medycyny estetycznej – przyspiesza wchłanianie sińców np. po liftingu czy wypełnieniach. Ponadto może być stosowany w celu zmniejszenia przebarwień w okolicach intymnych i rewitalizacji skóry głowy.

Wyjątkowość tej technologii polega też na tym, że podczas zabiegu, poprzez wytworzone mikorkanaliki, w skórę są „wtłaczane” czyste składniki aktywne zawarte w kosmeceutykach z gamy LaseMD, w zależności od wskazania:

  • Witamina C – rozjaśnia, ujędrnia i rozświetla skórę, chroni ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
  • Retinol (witamina A) – przyspiesza odnowę komórkową, ujędrnia skórę, regeneruje uszkodzenia,
  • Kwas traneksamowy – wspaniale rozjaśnia przebarwienia, przyspiesza proces gojenia skóry,
  • Resweratrol – naturalny polifenol w nanocząsteczkach połączony z niskomolekularnym kwasem hialuronowym, chroni skórę przed fotostarzeniem i stresem oksydacyjnym, jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów.

Dzięki temu efekty są jeszcze lepsze, a skóra jest zrewitalizowana, promienna, rozświetlona i chroniona przed fotostarzeniem. Oczywiście, najlepszą porą na zabiegi laserowe jest okres jesienno-zimowy (ze względu na mniejsze nasłonecznienie), ale – to dobra wiadomość! – zabiegi laserem LaseMD Ultra mogą być wykonywane bezpiecznie przez cały rok, i to bez okresu rekonwalescencji. Nie zwalnia to Cię jednak przed koniecznością ochrony przed słońcem i stosowaniem kremów z filtrami po zabiegu.

Zabiegi w klinice dr Barbary Jerschiny

Dr Barbara Jerschina jest lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, także w zakresie nowoczesnych technologii hi-tech i laseroterapii. Specjalizuje się w indywidualnie dobieranych terapiach łączonych i programach zabiegowych, dlatego bohaterki naszej akcji mogły liczyć na kompleksową opiekę. Laser tulowy daje efekty już po jednym zabiegu, jednak dla uzyskania pożądanego efektu np. rozjaśnienia przebarwień czy redukcji blizn zwykle dobrze jest go powtórzyć 2-3 razy.

Ola @kolaolala zgłosiła się na zabieg z problemem rozległych przebarwień na całej twarzy, których nabawiła się w czasie ciąży oraz wskutek nadmiernego korzystania ze słońca. Mówi, że już po jednym zabiegu laserem tulowym LaseMD Ultra zmniejszyły się o ok. 50% i ciemne plamki nie przebijają już przez makijaż, tak jak wcześniej.

Ola @Alexis Luv chce zrewitalizować skórę, poprawić jej napięcie i elastyczność, ujednolicić koloryt – w jej przypadku laser będzie mieć działanie profilaktyczne, przeciwstarzeniowe. Skóra po laserze ma być rozświetlona, ujednolicona, napięta. Celem lasera jest też wyrównanie struktury i poprawa kondycji lekko przetłuszczającej się skóry.

Marta @Lady Wawa – u niej głównym wskazaniem było odmłodzenie i ujędrnienie skóry, dr Jerschina zaproponowała więc zabieg resurfacingu oraz usuwania drobnych przebarwień. Martę zaskoczyło to, że zabieg był kompletnie bezbolesny. Skóra jest rozjaśniona, pełna blasku, ujędrniona, a efekt będzie się jeszcze pogłębiał. Przed Martą jeszcze jeden zabieg laserem tulowym.

Maria @Mary Wolak przyszła na zabieg z problemem blizn potrądzikowych, w tym blizn zanikowych, będących pamiątką po młodzieńczym trądziku. Była zaskoczona, że już następnego dnia po zabiegu – wykonanym na dosyć wysokich parametrach – skóra wyglądała normalnie, była jedynie lekko szorstka w dotyku. Ma porównanie do lasera frakcyjnego CO2, któremu kiedyś się poddała – wtedy zabieg był bolesny i na 10 dni wyłączył ją z codziennych aktywności. Zabieg laserem LaseMD Ultra był bezbolesny i nie wymagał rekonwalescencji.

Dr Barbara Jerschina zwraca uwagę, że na efekty zabiegów laserowych trzeba poczekać – skóra musi mieć czas na przebudowę. Bardzo ważne jest też picie co najmniej 2 litrów wody dziennie – wtedy efekty będą jeszcze lepsze, a także odpowiednia dieta, bogata w białko – jest ono niezbędne do produkcji kolagenu zastymulowanej laserem.

Zobaczcie też nagranie LIVE z dr Barbarą Jerschiną i bohaterkami naszej akcji:

I krótkie filmiki nagrane z dziewczynami podczas zabiegów:

Kolaolala – usuwanie przebarwień

laserowe usuwanie przebarwień
efekty laser tulowy LaseMD Ultra
efekty laser tulowy LaseMD Ultra
efekty laser tulowy LaseMD Ultra

I jeszcze trochę zdjęć z dnia zabiegów:

Zabiegi wykonasz w:

Dr Jerschina logo

ul. Topiel 18, Warszawa
tel. +48 604 129 064
www.drjerschina.pl

Więcej o laserze LaseMD Ultra Lutronic na:

www.bogdanidermatologia.pl

Bogdani Dermatologia

Dodaj komentarz

Gabinety

Podobne tematy

medycyna estetyczna dla każdego

Medycyna estetyczna dla każdego!

Chcesz poznać całą prawdę o zabiegach medycyny estetycznej? Oglądaj program „Medycyna estetyczna dla każdego” z dr Barbarą Jerschiną!

Picolo Premium

Zabiegi laserem pikosekundowym w Self Esteem Clinic

Self Esteem Clinic w Warszawie jest pierwszą kliniką w Polsce, która wprowadziła do swojej oferty laser pikosekundowy nowej generacji PicoLO Premium. Zobaczcie na filmie zabiegi, jakie u Marty, Moniki i Renaty wykonała dr Agnieszka Lew-Mirska.


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki