WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Korekty estetyczne

Korekty estetyczne pozwalają pozbyć się wielu niedoskonałości wyglądu, skorygować asymetrie, uwypuklić atuty. Obecnie na świecie przeprowadza się około 20 milionów zabiegów w ciągu roku, z czego większość nie wymaga naruszania struktury skóry. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii są coraz to bezpieczniejsze i mniej inwazyjne. Do wyboru jest szeroki wachlarz możliwości – od wygładzania zmarszczek przez powiększanie ust aż po modelowanie rysów twarzy. Do niewątpliwych zalet nowoczesnych korekt estetycznych zaliczyć można brak konieczności rezygnowania z codziennych aktywności, aby poprawić niedoskonałości. Bądź na bieżąco z nami, aby poznać pełne możliwości nowoczesnych korekt estetycznych!

Więcej

V Glam by Stylage

Dlaczego warto łączyć korekcję brody z modelowaniem ust? Jak wpływa to na harmonię profilu twarzy? Poznajcie zabieg V Glam by Stylage – u dwóch pacjentek wykonał go dr n. med. Dominik Ludew.

usta

Sposób na Super Lips!

Marzą ci się wyraźnie podkreślone usta? Pamiętaj, że duże nie znaczą nienaturalne! Regenyal Idea Super Lips zapewnia naturalny efekt i długotrwałą objętość ust nawet do 7-8 miesięcy. Co go wyróżnia?

Kompleksowe odmłodzenie wyglądu twarzy

Odpowiednio dobrane i podane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksową poprawę wyglądu całej twarzy już podczas jednej wizyty w gabinecie! Zabieg prezentuje dr Dagmara Misiek-Cyrwus z gabinetu Krak-Medica w Krakowie.

Perły Dermatologii Estetycznej 2021

Perły Dermatologii Estetycznej 2021

Te zabiegi, technologie i preparaty do pielęgnacji warto znać! Perły Dermatologii Estetycznej to konkurs na najlepsze produkty stosowane w estetyce lekarskiej, organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Sprawdź!

1 2 3 14

Dla kogo przeznaczone są korekty estetyczne?

W obecnych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni korzystają z dobrodziejstw oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną. Dzięki zabiegom można szybko i skutecznie poprawić wygląd twarzy lub całego ciała. Korekty estetyczne mogą obecnie w niektórych przypadkach stanowić nawet alternatywę dla operacji chirurgicznych, np. do liftingu powiek czy operacji nosa (tzw. niechirurgiczna korekcja nosa – kwasem hialuronowym). Obecnie do wyboru jest szeroka gama różnorodnych zabiegów, co ułatwia dobranie odpowiedniej metody w zależności od oczekiwań i indywidualnych potrzeb, która pozwoli uzyskać jak najlepszy efekt bez ryzyka wystąpienia poważnych skutków ubocznych. Medycyna estetyczna nie tylko pozwala uzyskać piękny wygląd, ale pomaga też w pozbyciu się krępujących kompleksów oraz poprawie ogólnej samooceny i samopoczucia. W celu dobrania odpowiedniego zabiegu warto skorzystać wcześniej z profesjonalnej porady w gabinecie medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z bazą firm na naszej stronie internetowej, aby znaleźć w pełni sprawdzoną placówkę oferującą wysokiej jakości usługi. Nie ma jednoznacznie określonych granic wiekowych dla wykonywania korekt estetycznych. Coraz częściej sięgają po nie nawet młode osoby borykające się np. z problemem blizn potrądzikowych. Głównie są to zabiegi laserowe, peelingi medyczne i mikrodermabrazja. Gabinety zazwyczaj mają jednak do zaoferowania pakiet usług przeznaczonych dla osób w dojrzałym wieku skoncentrowanych głównie na redukcji zmarszczek, usuwaniu przebarwień czy poprawie owalu twarzy. Dzięki dużej różnorodności zabiegów korekty estetyczne to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zadbać o urodę i dobre samopoczucie.

Kiedy warto poddać się korektom estetycznym?

Większość osób na co dzień korzysta z tradycyjnych, domowych metod pielęgnacji skóry i ciała z zastosowaniem kosmetyków dostępnych w drogeriach i aptekach. Niestety nawet regularne wykonywanie zabiegów może okazać się niewystarczające, aby uzyskać wymarzony efekt. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem może być korekta estetyczna. Tego typu zabiegi zwykle są dużo bardziej intensywne i działają dogłębnie na skórę, a nawet pod nią, co pozwala osiągnąć dużo lepsze rezultaty. Rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku złego stanu skóry - utraconej jędrności, głębokich zmarszczek czy kiedy zwykłe kosmetyki przestały działać. Medycyna estetyczna nie jest zarezerwowana jedynie dla osób z oznakami starzenia się. Dziedzina ta ma wiele do zaoferowania również dla osób w młodym wieku. Jednym z popularnych zabiegów jest laserowe usuwanie blizn i uszkodzeń skóry. Chętnie wybierane są także kuracje wspomagające odchudzanie i pomagające w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Co więcej, można zdecydować się na korektę estetyczną mającą na celu powiększyć usta lub poprawić kształt różnych części ciała uszkodzonych na skutek wypadku lub choroby. Zachęcamy do przeczytanie pozostałych artykułów dotyczących medycyny estetycznej, aby poznać pełne możliwości tej specjalizacji.

Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki